آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

پی پال یک سیستم پرداخت جهانی به شمار می‌رود که توسط آن کاربران می‌توانند پرداخت‌های اینترنتی خود را انجام دهند و به اقصی نقاط جهان پول بفرستند. علاوه بر این امکان دریافت پول در پی پال وجود دارد. این روش پرداخت یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای خرید اینترنتی و نقل و انتقالات مالی است که در حال حاضر بیش از ۲۰۰ کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند. تقریبا می‌توان گفت که تمامی سایت‌های فروشگاهی آنلاین بزرگ، قابلیت پشتیبانی از پی‌پال را فراهم کرده اند

پی پال چیست؟ هر آنچه که باید بدانید

 

پی پال یک سیستم پرداخت جهانی به شمار می‌رود که توسط آن کاربران می‌توانند پرداخت‌های اینترنتی خود را انجام دهند و به اقصی نقاط جهان پول بفرستند. علاوه بر این امکان دریافت پول در پی پال وجود دارد. این روش پرداخت یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای خرید اینترنتی و نقل و انتقالات مالی است که در حال حاضر بیش از ۲۰۰ کشور دنیا از آن استفاده می‌کنند. تقریبا می‌توان گفت که تمامی سایت‌های فروشگاهی آنلاین بزرگ، قابلیت پشتیبانی از پی‌پال را فراهم کرده اند.

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی کیف پول برای پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، در دسترس قرار گرفته است که هرکدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. از سوی دیگر به دلیل محبوبیت و شناخت بیشتر مردم نسبت به بیت کوین، تعداد کیف پول‌های بیشتری در مقایسه با سایر رمز ارزها برای آن ساخته شده است. یکی از دغدغه‌های فعالان حوزه رمز ارزها، تحریم‌های گسترده‌ای است که برای کاربران ایرانی اعمال شده و هر از چندگاهی شرکت‌ها و پلتفرم‌های سازنده کیف‌پول‌های دیجیتالی با پیروی از تحریم‌های آمریکا، ارائه خدمات خود به کاربران ایرانی را متوقف می‌کنند. اما سوال اساسی این است که آیا به همه این کیف پول‌ها می‌توان اطمینان کرد؟ در ادامه  این مقاله به معرفی بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و کیف پول‌هایی که تحریم نمی‌شوند، می‌پردازیم

بهترین کیف پول بیت کوین

 

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی کیف پول برای پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، در دسترس قرار گرفته است که هرکدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. از سوی دیگر به دلیل محبوبیت و شناخت بیشتر مردم نسبت به بیت کوین، تعداد کیف پول‌های بیشتری در مقایسه با سایر رمز ارزها برای آن ساخته شده است. یکی از دغدغه‌های فعالان حوزه رمز ارزها، تحریم‌های گسترده‌ای است که برای کاربران ایرانی اعمال شده و هر از چندگاهی شرکت‌ها و پلتفرم‌های سازنده کیف‌پول‌های دیجیتالی با پیروی از تحریم‌های آمریکا، ارائه خدمات خود به کاربران ایرانی را متوقف می‌کنند. اما سوال اساسی این است که آیا به همه این کیف پول‌ها می‌توان اطمینان کرد؟ در ادامه  این مقاله به معرفی بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۱۹ و کیف پول‌هایی که تحریم نمی‌شوند، می‌پردازیم.

پنج شنبه گذشته توسعه دهندگان شرکت SpaceChain با ارسال یک کیف پول دیجیتال به ایستگاه بین المللی فضائی توانستند اولین نود فضائی بیت کوین را با موفقیت فعال سازی کنند. این کیف پول 1 کیلوگرمی توسط راکت Falcon 9 به فضا ارسال شد و در حال حاضر با سرعت 5 مایل بر ثانیه در حال چرخش به دور کره زمین است. هدف از ارسال این نود، تامین مواد ضروری فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی (در قالب ماموریت  SpaceX CRS-19) می‌باشد.

استقرار اولین کیف پول دیجیتالی در فضا

 

پنج شنبه گذشته توسعه دهندگان شرکت SpaceChain با ارسال یک کیف پول دیجیتال به ایستگاه بین المللی فضائی توانستند اولین نود فضائی بیت کوین را با موفقیت فعال سازی کنند. این کیف پول 1 کیلوگرمی توسط راکت Falcon 9 به فضا ارسال شد و در حال حاضر با سرعت 5 مایل بر ثانیه در حال چرخش به دور کره زمین است. هدف از ارسال این نود، تامین مواد ضروری فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی (در قالب ماموریت  SpaceX CRS-19) می‌باشد.

محافظت و حفظ ارزهای ديجيتال خريداری شده، هيچ وقت به اندازه امروز مهم نبوده اند. خوشبختانه، سازمان ها و استارت آپ های زيادی راه اندازی شده است که انواع روش های ذخيره سازی عمومی را برای نگهداری از ارزهای ديجيتال ارائه می دهند که می توان با اطمينان آنها را به کار گرفت. دو محصول برتر در بازار امروز کيف پول های Ledger و Trezor هستند.

کیف پول Ledger یا Trezor

 

محافظت و حفظ ارزهای ديجيتال خريداری شده، هيچ وقت به اندازه امروز مهم نبوده اند. خوشبختانه، سازمان ها و استارت آپ های زيادی راه اندازی شده است که انواع روش های ذخيره سازی عمومی را برای نگهداری از ارزهای ديجيتال ارائه می دهند که می توان با اطمينان آنها را به کار گرفت. دو محصول برتر در بازار امروز کيف پول های Ledger و Trezor هستند.

صفحه1 از2

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport@

شماره تماس: ۷۲۳۹۲۳۴-۰۹۳۶