آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

دریافت بیت کوین رایگان! دروغ یا واقعیت؟

بیت کوین رایگان

 

بسیاری از افراد در جستوجوی راهی هستند که بتوانند از آن درآمد کسب کنند. حال که موضوع بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیز داغ شده است، چه بهتر که بتوانن بیت کوین رایگان بدست آورد و درآمد دلاری داشت. اما مشکل اینجاست که اغلب افراد بدون داشتن هیچ گونه اطلاعاتی از ماهیت رمز ارزها و نحوه استخراج آن ها؛ تمایل دارند که بدون پرداخت هیچ هزینه ای و صرفا با استفاده از امکانات موجود و در کوتاه ترین زمان مقداری ارز دیجیتال بدست آورند. از سوی دیگر، مدت هاست که نرم افزارها و وبسایت های مختلفی با عنوان استخراج رایگان بیت کوین و یا سایر ارزهای رمزنگاری شده به وجود آمده اند و اغلب در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام توسط کاربران نا آگاه و یا کلاهبرداران معرفی و بصورت فرد به فرد اطلاع رسانی می شوند. بر همین اساس لازم شد تا برای  شفاف سازی این موضوع، مقاله ای جامع ارائه شود و پاسخ روشنی به سوالات زیر بیان گردد، سوالاتی در مورد اینکه آیا واقعا بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای تهیه سیستم های استخراج، میتوان ارز دیجیتال بدست آورد؟ این تبلیغات اغواگرایانه واقعیت است یا کلاهبرداری؟ این نرم افزارها چگونه کار می کنند و بیت کوین یا ارز دیجیتالی که به شما می دهند چگونه به دست خودشان رسیده است؟

 برای پاسخ به سوالات فوق ابتدا باید شیوه های متفاوت استفاده شده در وب سایت ها و پلتفرم های مختلف را بررسی کنیم. چرا که اغلب روش هایی که آن ها برای جذب مخاطبان ارائه می کنند بطور واضحی دارای معایب فراوانی است و تنها روش های معدودی هستند که ایراد ساختاری ندارند. روش های به کار رفته شده در اغلب وب سایت ها شامل موارد زیر می شود:

 

  • سیستم تبلیغات کلیکی
  • فاست
  • سیستم های هرمی و شبه هرمی
  • بد افزار
  • باج افزار

 


تبلیغات کلیکی برای دریافت رایگان بیت کوین


سیستم تبلیغات کلیکی بروز رسانی شده‌‌ی یکی از روش های بسیار قدیمی برای سوء استفاده کردن و بیگاری کشیدن از افراد کم توان جامعه جهت انجام فعالیت های اقتصادی است که امروزه به جای استفاده از ارزهای فیات، از ارزهای دیجیتال استفاده می کند. در این روش، به هر یک از کاربران یک لینک جهت بازدید سایتی خاص داده می شود و این کاربر تنها زمانی درآمدی کسب خواهد کرد که این لینک را در سطح اینترنت پخش کند و کاربران دیگر بر روی آن لینک کلیک نموده و وارد سایت شود. به ازای ورود هر کاربر از طریق لینک ارجاع داده شده، مقداری بسیار نا چیز در حد چند صدم ساتوشی در اختیار افراد قرار می گیرد.

کاملا مشخص است که میزان فعالیتی که این فرد برای تبلیغات صرف خواهد کرد، هرگز با تعداد کلیک های انجام شده متناسب نیست و در خوش‌بینانه ترین حالت، تنها ده درصد از بینندگان لینک بر روی آن کلیک خواهند کرد. در واقع این کار با توجه به حجم اینترنت مصرفی و مدت زمانی که به آن اختصاص داده می شود به صرفه نیست و شغلی با بازدهی ده درصدی به حساب می آید!

 


فاست (Faucet) بیت کوین


سایت هایی که به صورت فاست فعالیت می کنند، در واقع سایت های تبلیغاتی هستند. اگر نگاهی به صفحات این نوع از سایت ها بیاندازید، مشاهده خواهید کرد که تمامی صفحات آن ها مملو از تبلیغات مختلف است و فقط بخش کوچکی از سایت برای سیستم تعامل با کاربران وجود دارد. نمونه ی این تعامل میتواند بصورت استفاده از capcha باشد. در اغلب سایت های فاست هر یک از کاربران در زمان مشخصی (مثلا هر یک ساعت) می توانند به صفحه ی مربوطه مراجعه کرده و کپچا را وریفای کنند. در نتیجه، با هر بار وریفای کردن capcha، چندین ساتوشی از یک ارز دیجیتال مشخص بدست می‌آورند. به این روش استخراج ارزهای دیجیتال، اصطلاحا استخراج قطره ای می گویند.

فرآیند کاری سایت های فاست در پشت پرده بدین صورت است که از سرویس های تبلیغاتی از پیش برنامه ریزی شده استفاده می‌کنند. این سرویس ها بر مبنای تعداد بازدید از یک سایت و یا تعداد کلیک شدن بر روی هر تبلیغ، مبلغی را به سایت پرداخت می‌کنند. واضح است که در سایت هایی که از روش فاست استفاده می کنند، سرویسی که بر مبنای تعداد کلیک بر روی تبلیغات پول پرداخت می‌کند چندان کاربرد ندارد، بنا براین توسعه دهندگان سایت به سراغ سرویس های تبلیغاتی میروند که بر مبنای تعداد بازدید در هر ساعت مبلغی را به سایت پرداخت می کنند.

در نتیجه شما به عنوان یک کاربر، هر بار که صفحه را بروزرسانی (Refresh) می‌کنید تا کپچا را وارد کنید، برای سایت درآمد‌ زایی می نمایید. بنابر این درآمد اصلی این سایت ها به دلار خواهد بود و خود سایت مبلغی ناچیز از این درآمد را صرف خرید یک ارز دیجیتال کرده و بصورت قطره ای به شما پرداخت می‌کند. بر اساس بررسی های انجام شده، پیش بینی می شود که سایت های فاست از این طریق درآمدی 40 تا 50 هزار دلاری در ماه داشته باشند. این در حالی است که کل بیت کوینی که به کاربران پرداخت می کنند در حدود 10 تا 15 هزار دلار خواهد بود.

 


سیستم های هرمی و شبه هرمی


با وجود اینکه ساختار ارزهای دیجیتال به هیچ عنوان بصورت هرمی طراحی نشده است، اما مانند هر پول رایج دیگری می توانند مورد استفاده عده ای سودجو، در شبکه های هرمی به کار گرفته شوند. در شبکه های هرمی، درآمد کاربران به معرفی تعداد مشخصی از افراد دیگر که در آن سیستم ثبت نام کرده و "فعال" باشند، بستگی دارد. در واقع ممکن است که شما به عنوان یک کاربر از این سیستم، 10 نفر دیگر را به شبکه وارد کنید اما فقط یک نفر از این ده نفر فعالیتی مناسب داشته باشد. در حالی که شرط این سیستم ها داشتن حداقل دو کاربر فعال است. در چنین شرایطی، با وجود این که شما ده نفر را معرفی کرده اید، ولی هنوز هم درآمدی نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که حتی بعضی از صرافی های آنلاین در دنیای کریپتوکارنسی و بروکرهای فارکس، از تغییر شکل یافته ی شبکه های هرمی به عنوان سیستم های ریفرال استفاده می‌کنند، به این مضمون که شما میتوانید لینک ریفرال را به افراد دیگر بدهید تا در سایت با آن ریفرال ثبت نام کنند. اما ثبت نام تنها کافی نیست و در اینجا شروط دیگری نیز وجود دارد، کاربرانی که ثبت نام می کنند باید مقدار مشخصی پول در حساب معاملاتی خود (بالانس) داشته باشند. اما شرط سوم؛ در انجام معاملات فعال باشید، در شرایطی که (شرط چهارم) میزان معاملات افراد ثبت نامی با لینک ریفرال شما از میزان مشخصی بیشتر شود، از کارمزدی که آنها به سایت پرداخت می‌کنند مبلغ ناچیزی به شما پرداخت خواهد شد. اگر بطور عمیق این سیستم های هرمی و شبه هرمی را بررسی کنیم، به این نتیجه می رسیم که میزان فعالیتی که شما برای تبلیغ آن ها باید به کار گیرید و همینطور مقدار زمانی که برای پیگیری "زیر مجموعه ها" باید صرف کنید، بقدری زیاد است که عملا به صرفه نخواهد بود.

 


بد افزار


اغلب بد افزارها بدین شکل عمل می کنند که در ظاهر امر تعداد زیادی از نرم افزارهای مفید و کاربردی را با تمامی امکاناتشان در اختیار شما قرار می دهند. اما همزمان با نصب این نرم افزارها بر روی سیستم عامل شما، نرم افزار ویژه‌ای برای ماینینگ ارزهای دیجیتال نیز نصب می شود و به والت (کیف پول) مخصوص توسعه دهنده‌ی بد افزار متصل می گردد. شما به تصور خود از یک بازی و یا یک نرم افزار به ظاهر بی خطر استفاده کرده اید، اما حقیقت ماجرا این است که CPU و GPU سیستم شما برای سودجویی فرد دیگری به کار گرفته شده است و سیستم شما مشغول استخراج ارز دیجیتال می‌شود.

تشخیص اینکه آیا سیستم کامپیوتری شما مورد حمله بد افزارها قرار گرفته است یا خیر کار چندان دشواری نیست، به قسمت Task Manager سیستم عامل خود مراجعه کنید و با بررسی میزان پروسس سی پی یو و کارت گرافیک، به سادگی متوجه خواهید شد که چه نرم افزارهایی بیشترین تعامل را با نتوورک دارند. چنانچه میزان پروسس سخت افزاری شما بیشتر از حد معمول باشد، پاکسازی سیستم کار پیچیده ای است. به دلیل اینکه اغلب آنتی ویروس های موجود، این بد افزارها را به عنوان ویروس شناسایی نمی‌کنند. نکته جالب این است که بسیاری از این بد افزارها به شکل نرم افزارهای استخراج رایگان به کاربران معرفی می‌شود. در حقیقت این مقدار بسیار ناچیز از ارز دیجیتال که توسط این نرم افزارها استخراج می شود و بصورت قطره ای وارد والت کاربران می گردد، در مقابل هزینه ها و استهلاک سخت افزار کامپیوتر افراد به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

 


باج افزار


باج افزارها، نرم افزاری هایی هستند که بصورت خودکار در یک تاریخ و زمان مشخص، تمامی اطلاعات موجود بر روی هارد ذخیره سازی کامپیوتر را رمزنگاری می کند. حال در موعد تعیین شده از کاربرانی که توسط این باج افزارها مورد حمله قرار گرفته اند، مقداری مشخصی ارز دیجیتال مثل بیت کوین درخواست می شود تا روش رمزنگاری اطلاعات در اختیارشان قرار بگیرد.

در چنین شرایطی کاربران به دو دسته تقسیم می شوند، برخی از آن ها اطلاعات مهم و حیاتی بر روی سیستم خود ندارند و به راحتی هارد کامپیوتر خود را فرمت کرده و از شر باج افزار رها می شوند. اما بسیار مشاهده شده که شرکت های بین المللی و یا افرادی که اطلاعات مهمی در سیستم عامل خود دارند، مورد این نوع از حملات قرار گرفته اند. در این حالت کاربران مجبورند که با پرداخت ارز دیجیتال درخواست شده توسط باج افزار، اطلاعات خود را بازیابی کنند. جالب اینجاست که فرایند رمزنگاری فعالیت بسیار زیادی بر روی هارد به همراه خواهد داشت و در این میان نرم افزارهایی که ادعا می‌کنند بصورت قطره ای به شما ارز دیجیتال رایگان میدهند کم نیست.

 

آیا از طریق سایت‌های کلیکی، فاست، ریفرال گیری و نرم افزارهای استخراج می توان بیت کوین رایگان بدست آورد؟

پاسخ این سوال واضح است، بله. از روش های ذکر شده می توان درآمد کسب کرد، اما چقدر؟ همانطور که گفته شد شما اگر از سایت های فاست استفاده کنید باید ساعتی یکبار کپچا را وارد کنید. پس اگر بخواهید که روزی 10 بار اینکار را انجام دهید، باید 10 ساعت زمان صرف کنید. اگر همین تمرکز، انرژی و زمان را بر روی کار دیگری بگذارید، درآمد حاصل شده بیشتر از مقداری خواهد بود که از سایت های فاست به دست شما می‌رسد. این موضوع در مورد سیستم های هرمی ریفرال، سایت های کلیکی و نرم افزارهای استخراج نیز صادق است. جدا از مشکلات قانونی، شرعی و عرفی موجود برای این سیستم ها، مدیریت زمان و انرژی برای کسب درآمد مسئله ای است که تنها یک نادان آن را نادیده می گیرد.

 

مطالب مرتبط:

پیش بینی قیمت بیت‌ کوین تا سال 2020

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم؟

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

آموزش کامل صرافی بیتمکس

استخراج بیت کوین با کامپیوتر امکان پذیر است؟

 


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


 

نظرات (8)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
This comment was minimized by the moderator on the site

سایت های معتبری که پرداخت ساتوشی انجام میده و همچنین امکان تبدیل ساتوشی / بیت کوین به ارزهای دیگر هم وجود داره .... این سایت ها جزو سایت های کاملا معتبر و قدیمی هستند.
r.adbtc.top/2084065" target="_blank" rel="nofollow"https://r.adbtc.top/208406...

سایت های معتبری که پرداخت ساتوشی انجام میده و همچنین امکان تبدیل ساتوشی / بیت کوین به ارزهای دیگر هم وجود داره .... این سایت ها جزو سایت های کاملا معتبر و قدیمی هستند.
r.adbtc.top/2084065" target="_blank" rel="nofollow">https://r.adbtc.top/2084065
https://www.coinpayu.com/?r=EHSAN2859
https://www.multicoinads.com/?r=81357
https://faucetcrypto.com/ref/906129

ادامه مطلب
aban
This comment was minimized by the moderator on the site

کسب درامد رایگان از ارز دیجیتال امکان پذیره به شرطی که
1. وب سایت معتبر برای کسب درامد انتخاب بشه.
parsbitcoin.blogsky بهترین مرجع کسبدرامد رایگان از وب سایت های ارز دیجیتال

parsbitcoin.blogsky
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من سایت کریپتو فری عضو هستم و نزدیک برداشتم قبلا یه نفر از آشناهامون وقتی بیت کوین 10 هزار تومن بود از این سایت 0.3 برداشت کرد و منم نزدیک 0.2 دارم میشم از طرفی من عضو freebitco.in هستم و ساتوشی که جمع کردم از شرط بندی فوتبالم بوده برداشت...

سلام من سایت کریپتو فری عضو هستم و نزدیک برداشتم قبلا یه نفر از آشناهامون وقتی بیت کوین 10 هزار تومن بود از این سایت 0.3 برداشت کرد و منم نزدیک 0.2 دارم میشم از طرفی من عضو freebitco.in هستم و ساتوشی که جمع کردم از شرط بندی فوتبالم بوده برداشت نکردم ولی دوستام برداشت کردند لینک هاشو میذارم خواستین عضو شین اگر معرف دارید که هیچ اگر ندارید با لینک من بیاید تا یه سودی هم به من برسه? https://cryptofree.mobi/?r=2633635
https://freebitco.in/?r=39178092

ادامه مطلب
محمد میرزاا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.سایت زیر روزی 720 عدد ساتوشی میده یعنی میشه ساعتی 30 عدد. تازه اول کارشه پرداختی هم داشته.
با لینک زیر وارد شوید :
https://betfury.io/?r=5fea691f20a11dfb4e4140ca

FARHAD
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بر همگی .
سایت زیر روزی 720عدد ساتوشی رایگان میده ..... تازه اول کارشه . پرداختی هم داره.
با لینک زیر وارد شوید.
https://betfury.io/?r=5fea691f20a11dfb4e4140ca

EHSAN
This comment was minimized by the moderator on the site

بهترین سایتهای کسب ارزهای دیجیتال، بیت کوین، اتریوم، ترون و ... در لینک زیر:https://my-official.ir/bitcoin4895

روزبه
This comment was minimized by the moderator on the site

سایتهای زیر هم ساتوشی می دهند. مقدار آن زیاد نیست ولی اگر مستمر تبلیغات را ببینید، درآمد خوبی می شود. مخصوصاً با این نرخ دلار. تست کنید دیگه وقت آزاد نخواهید داشت. به تجربه فهمیدم اگه با قندشکن برم، ساتوشی بیشتری میدن.
http://gestyy.com/eeCCkz
htt...

سایتهای زیر هم ساتوشی می دهند. مقدار آن زیاد نیست ولی اگر مستمر تبلیغات را ببینید، درآمد خوبی می شود. مخصوصاً با این نرخ دلار. تست کنید دیگه وقت آزاد نخواهید داشت. به تجربه فهمیدم اگه با قندشکن برم، ساتوشی بیشتری میدن.
http://gestyy.com/eeCCkz
http://gestyy.com/eeCCYc

ادامه مطلب
امیرعلی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام دوستان مرورگر کریپتو تب نسخه جدید 2020 اگه نصب کنین تغیرات جدیدی داره و بهترینش اینه گزینه cloud booster رو داره این گزینه سرعت استخراج رو چندین برابر میکنه از x2 که 2دلاره تا x20 که 57 دلاره که باید خرید کنید من x10 رو 22 دلار خرید...

سلام دوستان مرورگر کریپتو تب نسخه جدید 2020 اگه نصب کنین تغیرات جدیدی داره و بهترینش اینه گزینه cloud booster رو داره این گزینه سرعت استخراج رو چندین برابر میکنه از x2 که 2دلاره تا x20 که 57 دلاره که باید خرید کنید من x10 رو 22 دلار خرید کردم سرعت استخراجم شد 20000 این یعنی عالیه حتما دانلودش کنید قول میدم پشیمون نمیشید اینم لینکش https://cryptotabbrowser.com/6297118

ادامه مطلب
مصطفی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
امتیازدهی:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.