آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بایننس کوین در رتبه اول برترین ارزهای سال ۲۰۱۹

بهترین ارزهای دیجیتال سال ۲۰۱۹

 

با وجود اینکه بیت کوین یکی از بهترین ارزهای دیجیتال از نظر عملکرد در سال ۲۰۱۹ بوده است، اما این رمزارز توانسته از شاخص سهام S&P ۵۰۰ هم بهتر عمل کند. اگرچه از نظر شرایط قیمتی ماه‎های سختی داشته است، اما به نظر می‌رسد که این روند در حال تغییر است.

 


بایننس کوین در جایگاه اول، بیت کوین در رده دوم بهترین ارزهای دیجیتال 2019


با اینکه قیمت بیت کوین طی چند روز گذشته در تراز ۷۵۰۰ دلار ثابت نگه داشته شده است اما بایننس کوین تا ۱۵۰% رشد کرده‌ و قیمت آن از ۶ دلار به ۱۵.۶۹ دلار در زمان انتشار این خبر (۶ دسامبر) رسیده است. اگرچه بیتکوین قیمت خود را به دو برابر رسانیده است، اما این موضوع برای تکیه زدن به جایگاه نخست، کافی نیست.

سایر آلتکوین‎ها، همانگونه که خبر مربوط به رتبه‎بندی اعلام می‌کند، زیانده بوده و یا بسیار کمتر از سال‎های گذشته رشد کرده‎اند. با این حال، BNB (بایننس کوین) قادر به ثبت رشد گسترده‎ای بود که این رشد را مطمئناً می‌توان به موفقیت صرافی بایننس نسبت داد. طی چند ماه گذشته، صرافی بایننس به سرعت گسترش یافته است.

با این وجود، صرافی بایننس، سالی همراه با برخی از جنجال‎ها را پشت سر گذاشته است. همانطورکه CNF گزارش داد، مدیرعامل شرکت بایننس ژانگ پنگ ژائو اتهامات مربوط به حمله به دفاتر بایننس در چین را تکذیب کرد. علاوه بر این، بایننس در ماه مه یکی از بزرگترین هک های تاریخ بیت کوین را متحمل شد. با این حال، هر دو رویداد بر عملکرد BNB تأثیر نگذاشت. آنچه که سبب اقتدار در ماندن BNB می‌باشد عبارت است از سوزاندن بخشی از توکن های BNB که بسته به حجم معاملات در پایان هر سه ماه اتفاق می افتد.

از سوی دیگر، وزارت صنعت و فناوری چین (CCID) گزارش خود را در مورد ۱۵ پروژه موفق رمزارزها منتشر کرد. در این رده بندی، مقام اول توسط EOS اشغال شده و پس از آن اتریوم و ترون قرار دارند. بیت کوین توانست خود را در ۱۰ رمزارز بالای جدول قرار دهد و به موقعیت شماره ۹ برسد. در رده‎بندی قبلی CCID، بیت کوین در جایگاه یازدهم قرار داشت.

 

بیشتر بخوانید:

استقرار اولین کیف پول دیجیتالی در فضا

استلار (Stellar) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

تاثیر جنگ تجاری آمریکا و چین بر روی ارزهای دیجیتال

کاربرد بلاک‌چین در صنعت نفت و گاز

 


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.