آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

رونق کسب و کارهای بلاک چینی در رکود اقتصادی!

رونق کسب و کارهای بلاک چینی در رکود اقتصادی!

 

با شیوع ویروس کرونا، تریلیون‌ها دلار پول به بازارهای مالی تزریق شده است تا شاید بتواند احیا کننده اقتصادهای جهانی باشد.این درحالی است که نرخ بیکاری آمریکا به بالاترین میزان خود در طول تاریخ رسیده و از یک بحران اقتصادی عظیم حکایت می‌کند.

برهمین اساس بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که کل کسب‌وکارهای سنتی در دنیا در معرض فروپاشی قرار دارند. اما اوضاع برای کسب و کارهای بلاک چینی و فعال در حوزه ارزهای دیجیتال شاید کمی متفاوت باشد.

اگرچه قیمت ارزهای دیجیتال در طی چند هفته اخیر کاهش چشم‌گیری را تجربه کرده است، اما صرافی کراکن (Kraken) که به عنوان یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال آمریکا شناخته می‌شود، عنوان کرده است که به دنبال افزایش ۱۰ درصدی نیروی کار خود می‌باشد. صرافی کراکن در حال حاضر دارای ۸۰۰ کارمند است و قصد دارد تا در طی هفته‌های آتی ۶۷ نفر دیگر را نیز استخدام کند. بیشتر فرصت های شغلی ایجاد شده نیز برای افرادی است که مهارت‌های حرفه‌ای در حوزه علوم انسانی دارند.

وب سایت معتبر Indeed.com در گزارشی که پیش از شناسایی اولین مورد مبتلا به ویروس کرونا منتشر کرده بود، اعلام کرد که حدود ۱۱۴.۵ شغل مرتبط با حوزه بلاک چین به ازای هر یک میلیون نفر در دنیا وجود دارد. این درقم تا فوریه ۲۰۲۰ تقریبا  ۳ درصد افزایش یافت و به میزان ۱۱۸.۴ شغل به ازای هر یک میلیون نفر رسید.

با وجود رکود جهانی، خوش‌بینی در صنعت بلاک چین رو به افزایش است!

پژوهشگران صنعت بلاک چین در خصوص بازار ارزهای دیجیتال خوش بین هستند. جیهان وو (Jihan Wu) مدیر عامل بیت مین، طی مصاحبه‌ای به بیان نظرات خود در خصوص روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال طی سال آتی پرداخت. او اظهار داشت که بر اساس تجربیات به دست آمده از کشور چین و کشورهای همسایه آن می‌توان گفت که ویروس کرونا طی ۲ ماه آتی قابل کنترل است. دلیل دوم نیز این است که کشورهای سراسر جهان در حال پذیرش سیاست‌های پولی تسهیل‌سازی کمی هستند.

علاوه بر جیهان وو، مدیر صرافی ارز دیجیتال جمینای، تایلر وینکلووس (Tyler Winklevoss)، در حساب توییتر خود بیان کرد که بیت کوین واکسن جهان است و می‌تواند شما را ارز بیماری‌ چاپ پول مصون نگه دارد. کوین تلگراف نیز در خصوص گزارش داده بود که بلاک چین مهارتی است که همراه با فناوری‌های رایانش ابری و هوش مصنوعی، بیشترین تقاضا در سال ۲۰۲۰ را خواهند داشت.

 

بیشتر بخوانید:

بلاک چین چیست؟ همه چیز درمورد بلاک چین + ویدیو

بلاک چین در صدر مشاغل پرطرفدار لینکدین!

جدایی بیل گیتس از مایکروسافت! آیا مقصد بعدی به سوی بلاک چین است؟

فناوری بلاک چین چگونه کار می کند؟

کاربردهای مهم بلاک چین

بهترین زبان های برنامه نویسی بلاک چین کدامند؟

بلاک چین و اینترنت اشیا

بررسی نسل‌های مختلف بلاکچین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین