آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بلاک چین در صدر مشاغل پرطرفدار لینکدین!

بلاک چین در صدر مشاغل پرطرفدار لینکدین!

 

بر اساس مطالعات انجام شده توسط لینکدین لرنینگ (LinkedIn Learning) که به عنوان زیر مجموعه آموزشی شبکه اجتماعی لینکدین فعالیت می‌کند، مشاغل تخصصی مرتبط با حوزه بلاک چین (Blockchain) در زمره پر تقاضاترین و ‌محبوب‌ترین کسب‌وکارها در سال 2020 به شمار می‌روند. نکته جالب اینجاست که در لیست این مشاغل یک تازه وارد وجود دارد که حالا در صدر لیست قرار گرفته و آن بلاک چین است!


سبقت بلاک چین از هوش مصنوعی و رایانش ابری


سبقت بلاک چین از هوش مصنوعی و رایانش ابری

 

مشاغل حوزه بلاک چین در سال 2019 میلادی، موفق شدند تا به عنوان یک توانایی از توانایی‌های تخصصی مانند هوش مصنوعی، رایانش ابری، استدلال تحلیلی و طراحی تجربه کاربری سبقت بگیرند و تبدیل به پر طرفدارترین توانایی تخصصی سال 2020 در بین کارآفرینان شوند.

این در حالی بود که در سال 2019،LinkedIn Learning لیستی دیگر از توانایی‌ها را تحت عنوان “The Skills Companies Need Most in 2019 – And How to Learn Them” منتشر کرد که در آن هیچ صحبتی از فناوری بلاک چین در میان نبود؛ در این لیست رایانش ابری در جایگاه نخست پر تقاضا ترین توانایی‌ها و هوش مصنوعی، استدلال تحلیلی، مدیریت کارکنان و ارزیابی استعداد ها و طراحی تجربه کاربری (UX) در رتبه‌های بعدی قرار داشتند.

در این مطالعه تنها شهر‌هایی مورد بررسی قرار گرفته اند که بیش از 100,000 عضو فعال در لینکدین دارند. همچنین به توانایی تخصصی و قابلیت کارمندان در انجام یک وظیفه خاص و به کارگیری دانش ویژه و توانایی فنی نظیر توسعه نرم افزاری، حسابداری یا توانایی حقوقی توجه شده است. مورد بعدی که در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفته، به توانایی عمومی مرتبط می‌باشد. توانایی عمومی به بررسی میزان همکاری کارمندان و چگونگی تعامل آن ها در حل مشکلات و تصمیم‌گیری‌ها می‌پردازد. لینکدین در گزارش خود، به قابلیت‌های گسترده فناوری بلاک چین برای ارائه راهکارهای کم هزینه، سریع، ایمن و متمرکز در جهت رهگیری تراکنش هایی مالی اشاره کرده است و در آن تاکید کرده که شرکت‌های بزرگی همچون IBM، آمازون، اوراکل، J.P Morgan و حتی مجموعه مایکروسافت از این فناوری استفاده می‌کنند. برهمین اساس، لینکدین به جویندگان کار توصیه می‌کند که دانش و آگاهی خود را در حوزه بلاک‌ چین افزایش دهند. این در حالی است که در اوایل سال 2019، گزارش LinkedIn Asia Pacific در مورد اهمیت فناوری دفتر کل توزیع شده (بلاک چین) و جدی گرفتن توانایی‌های آن در سال‌های آینده منشر شده بود.

 

 بیشتر بخوانید:

آیا بلاکچین می‌تواند راه حل برون رفت از معضلات اقتصادی باشد؟

بانکداری بر روی بلاکچین (بخش دوم)

بانکداری بر روی بلاکچین (بخش اول)

پردازش کوانتومی در مقابل بلاکچین

کاربرد بلاک چین در بورس و بازارهای سرمایه (بخش دوم)

کاربرد بلاک چین در بورس و بازارهای سرمایه (بخش اول)


منبع: theblockcrypto


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین