آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بیت کوین به کدام سو می‌رود؟ سقوط یا صعود؟

بیت کوین به کدام سو می رود؟ سقوط یا صعود؟

 

اخبار منتشر شده توسط تحلیلگران ارشد بلومبرگ اینتلیجنس، حاکی از این است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ احتمالاً به ۱۰ هزار دلار بیشتر نزدیک باشد تا ۵ هزار دلار.

 این در حالی است که رفتار بیت کوین در ماه‌های آخر ۲۰۱۹ بسیار متغیر بوده است و انتظار بی‌ثباتی بیشتری برای سال آینده از آن می رود. کارشناسان و تحلیل‌گران دنیای رمزارزها بر این باورند که کل این روند خوشبینانه هنوز هم در بلند مدت معتبر است بدین معنی که احتمالا رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰ هزار دلار بیشتر از سقوط آن تا ۵ هزار دلار است. پیش‌بینی می‌شود که رفتار بیت کوین در دهه دوم آن، با ثبات بیشتری همراه باشد و اتفاقات خوشایند مورد نیاز برای بالا بردن قیمت آن بیاید. قیمت ۱۰ هزار دلار برای بیت کوین چندان هم غیر معمول و دور از انتظار نیست چراکه این ارز دیجیتال بعد از گذشت ۱۱ سال، ثبات قابل توجهی را به دست آورده است.

محدوده قیمتی ۱۰۰۰۰ دلار برای سرمایه گذاران و تریدها، تا حدی ناامید کننده است چون بیت کوین انتظارات را برای تکرار اوج  قیمت خود بالا برده است و تحلیلگران امیدوارند که به قیمتی بیش از ۲۰۰۰۰ دلار برسد. پس از سقوط قیمت بیت کوین در سه ماهه پایانی ۲۰۱۹، پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال محتاطانه تر صورت می گیرد. اما پادشاه ارزهای دیجیتال نشان داده است که می تواند جلوی این سقوط را بگیرد. با این حال هنوز انتظار می رود که قیمت آن در اوایل سال ۲۰۲۰ کاهش یابد.

برخی دیگر از تحلیلگران رشد صد درصدی برای بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ پیش بینی می‌کنند. به گفته آن‌ها، بازگشت قیمت بیت کوین به ۷۱۸۷.۰۶ دلار بخشی از ثبات آن را بازگرداند. این ارز دیجیتال نشان داده که می تواند بازگردد و نهنگ‌های بیت کوین در حال اتحاد برای عوض کردن روند حرکتی قیمت هستند. انتظار می رود که در سال ۲۰۲۰ ماینرها همچنان به فعالیت و سرمایه گذاری خود ادامه دهند و روش‌های جدید استخراج را به کار بگیرند. با این حال نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین اتفاقی است که مانند یک شمشیر دولبه هم می‌تواند قیمت را افزایش دهد و هم آن‌را تخریب کند.

 پس از رکود بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸، بیت کوین نشان داد که رشد سالانه امکان پذیر است، حتی اگر نسبت به سال‌های پررونق قبلی روند آهسته‌تری داشته باشد. در حالیکه  اغلب تحلیل‌ها و نظرات افراد برجسته ، حاکی از افزایش قیمت بیت کوین در آینده ای نچندان دور است، برخی عقیده دارند که چندین سال طول می‌کشد تا بیت کوین مجددا به بالاترین حد خود برسد و در نظر گرفتن سال ۲۰۲۰ برای این افزایش قیمت قابل توجه خیلی زود است.

قیمت لحظه‌ای بیت کوین

 

بیشتر بخوانید:

نهنگ‌های بیت کوین در حال اتحاد

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

دلار یا بیت کوین؟ در کدام سرمایه گذاری کنیم؟

دریافت بیت کوین رایگان! دروغ یا واقعیت؟

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.