آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بیت کوین (BTC) در سال 2019، هرگز وارد بازار نزولی نشده است

بیت کوین (BTC) در سال 2019، هرگز وارد بازار نزولی نشده است

 

داده های مربوط به معیارهای مختلف نشان می دهد که علی رغم نوسانات قیمت اخیر، بیت کوین در طول یازدهمین سالگرد خود همچنان پر قدرت باقی مانده است.

جفت ارز BTC/USD از سپتامبر تاکنون چندین بار افت کرده است. ظهور و سقوط سریع این جفت ارز دیجیتال باعث هشدارهای قابل پیش بینی منتقدین و نگرانی‌های معامله‌گران شد.

بیت کوین (BTC) در سال 2019، هرگز وارد بازار نزولی نشده است

 

همانطور که PlanB، خالق ابزار پیش بینی قیمت بیت کوین به نقل از Stock-to-Flow، اشاره کرد، میانگین حرکت هفته ای بیت کوین (200) یا همان (200WMA) هرگز کاهش نیافته است. این تحلیلگر با بارگذاری نموداری در توییتر، اعلام کرد که عملکرد کوتاه مدت قیمت، نتوانسته است 200WMA منفی‌ای را در هر نقطه ازبیت کوین بوجود آورد. وی همچنین افزود که رشد فعلی 3٪ در ماه یا حدود 150 دلار است.

 


میانگین قیمت بیت کوین هرگز کاهش نمی‌یابد!


میانگین قیمت بیت کوین هرگز کاهش نمی‌یابد!

کاهش اخیر قیمت بیت کوین به مبلغ 6400 دلار نیز نتوانسته است ویلی وو، کارشناس آمار، را متقاعد کند که شرایط از آنچه باید باشد بدتر شده است. به گفته وی، این نوسانات قیمت، بیت کوین را در یک براکت قرار می دهند نه در حوزه ی بازار نزولی. سرمایه گذاران، سرمایه ی خود را نگه می دارند. دروند رفتارهای سرمایه گذاران حتی قبل از بازار صعودی بیت کوین در آوریل 2019 شروع به تغییر کرد.

علی رغم افزایش قیمت از 1300 دلار تا تقریباً 14،000 دلار، تعداد کمی ازبیت کوین های عرضه شده، از والت خارج شدند. همانطور که آلیستر میلن، خاطرنشان کرد، 70٪ از بیت کوین های عرضه شده، طی شش ماه گذشته ثابت مانده است. به گفته وی، این رفتار مانند block reward قبلی بیت کوین در سال 2016 است و هالوینگ بعدی در ماه می سال 2020، به عنوان یک کاتالیزور بالقوه برای قیمت بیت کوین عمل خواهد کرد.

 

 بیشتر بخوانید:

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

تحلیل تکنیکال بیت کوین - ۹ دی ۱۳۹۸

بیت کوین به کدام سو می‌رود؟ سقوط یا صعود؟

نهنگ‌های بیت کوین در حال اتحاد

گزارش‌گری مالی بیت‌کوین

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.