آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

همانطور که احتمالا می‌دانید، حزب محافظه‌کار انگلیس که رهبری آن را بوریس جانسون بر عهده دارد، موفق شد با قاطعیت آراء در انتخابات بریتانیا پیروز شود و بسیاری از نگرانی‌ها در مورد خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا «برگزیت» (Brexit) را از بین برد. حالا بوریس جانسون به طور کامل بر مجلس این کشور کنترل دارد و مجلس نمی‌تواند مانع عجله‌ی او در کامل کردن پروسه برگزیت شود. با این وجود طولی نکشید که واکنش مثبت بازار به این اخبار از بین برود. چراکه نخست وزیر بریتانیا به یکباره تصمیم گرفت که تکمیل فرآیند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را تا بعد از دسامبر ۲۰۲۰ (آذر ۱۳۹۹) غیرقانونی اعلام کند. بنابراین، دسامبر ۲۰۲۰ آخرین مهلتی است که انگلیس و اتحادیه اروپا باید یه یک توافق جامع برای معاملات تجاری خود برسند. با توجه به اینکه انگلیس تا پایان ماه جاری میلادی (۱۱ بهمن) از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد، بدین ترتیب طرفین فقط ۱۱ ماه وقت دارند که به توافق تجاری مورد نظر خود دست پیدا کنند

برگزیت به نفع بیتکوین!

 

محبوبیت بیت کوین در کشورهای مختلف جهان رو به افزایش است و تمامی دولت‌ها از این موضوع آگاهی کامل دارند. حال شاید از خود بپرسید که چرا بیت کویت و سایر ارزهای دیجیتال در برخی از مناطق جهان بیشتر مورد پذیرش و استقبال قرار گرفته اند؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه این مقاله، مطالبی ارائه خواهد شد که نشان می‌دهد چرا بیت کوین یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران بریتانیایی محسوب می‌شود... با مرکز تحقیقات بلاکچین همراه باشید.

درسیستم بیت کوین از یک روش رمزنگاری استفاده شده است که برای بهره بردن از آن نیاز به یک جفت کلید داریم. اگر بخواهیم ساده‌تر به این دو کلید نگاه کنیم، آنها شبیه به یک آدرس عمومی و یک رمز هستند. در واقع یکی از این کلیدها رمز خصوصی و دیگری آدرس عمومی حساب ماست. چیزی شبیه به ایمیل، شما یک رمز خصوصی دارید و یک آدرس عمومی. آدرس را دراختیار افراد قرار می‌دهید تا برایتان ایمیل ارسال کنند. اما برای ارسال ایمیل باید حتما رمز خصوصی خودتان را بدانید. سیستم بیت کوین نیز به همین صورت است، یعنی شما یک رمز خصوصی دارید و یک آدرس که آن آدرس را بصورت عمومی به دیگران می‌فرستید تا برایتان بیت کوین ارسال کنند. حال اگر بخواهید از بیت کوین‌های خود برای دیگران ارسال کنید باید رمز خصوصیتان را بدانید. این امر سبب می‌شود تا کسی نتواند بیت کوین فرد دیگری را ارسال یا خرج کند

روش تولید و نگهداری کلید خصوصی بیت کوین چگونه است؟

 

حتما بارها این جمله را شنیده اید که "یک کیف پول سخت یا نرم افزاری خیلی امنه"، اما واقعا «امنیت» در اینجا چه مفهومی دارد؟ برای درک این موضوع باید کمی به عقب برگردیم، یعنی حتی قبل از تولید کلیدخصوصی و آدرس بیت کوین.

سونی سینگ کارشناس ارشد تجاری بیت‌پی، در طی مصاحبه ای توضیح داد که بیت کوین در سال جاری، اوج قیمت خود را از ابتدا تاکنون تجربه خواهد کرد. علاوه‌بر این یک دیدگاه جدید از چشم‌انداز دنیای ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند که بیت کوین مجدداً به رقم ۱۴۰۰۰ دلار تا پایان سال جاری دست خواهد یافت. نوسانات بیت کوین در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۰ بسیار بالا رفته، بطوری که تنها در چند روز (از سوم ژانویه تاکنون) از ۷۱۰۰ دلار به حدود ۸۴۰۰ دلار  رسیده است. در حال حاضر و در پی اصلاح قیمت، این ارز دیجیتال در محدوده ۷۹۰۰ دلار معامله می‌شود.

بیتکوین در سال ۲۰۲۰ رکورد خواهد زد

 

سونی سینگ کارشناس ارشد تجاری بیت‌پی، در طی مصاحبه ای توضیح داد که بیت کوین در سال جاری، اوج قیمت خود را از ابتدا تاکنون تجربه خواهد کرد. علاوه‌بر این یک دیدگاه جدید از چشم‌انداز دنیای ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند که بیت کوین مجدداً به رقم ۱۴۰۰۰ دلار تا پایان سال جاری دست خواهد یافت. نوسانات بیت کوین در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۰ بسیار بالا رفته، بطوری که تنها در چند روز (از سوم ژانویه تاکنون) از ۷۱۰۰ دلار به حدود ۸۴۰۰ دلار  رسیده است. در حال حاضر و در پی اصلاح قیمت، این ارز دیجیتال در محدوده ۷۹۰۰ دلار معامله می‌شود.

داده های مربوط به معیارهای مختلف نشان می دهد که علی رغم نوسانات قیمت اخیر، بیت کوین در طول یازدهمین سالگرد خود همچنان پر قدرت باقی مانده است.

بیت کوین (BTC) در سال 2019، هرگز وارد بازار نزولی نشده است

 

داده های مربوط به معیارهای مختلف نشان می دهد که علی رغم نوسانات قیمت اخیر، بیت کوین در طول یازدهمین سالگرد خود همچنان پر قدرت باقی مانده است.

صفحه1 از7

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport@

شماره تماس: ۷۲۳۹۲۳۴-۰۹۳۶