آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

قرارگاه خاتم الانبیا به دنبال استفاده از ارزهای دیجیتال!

قرارگاه خاتم الانبیا به دنبال استفاده از ارزهای دیجیتال!

 

سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه رونق تولید اظهار داشت: به دنبال ایجاد مکانیزم تهاتر برای عبور از شرایط تحریم هستیم و درخواست فعال‌سازی استفاده از رمز ارزها را داریم و می‌خواهیم که پیمان‌های پولی دو یا چند جانبه هر چه سریعتر ایجاد شود.

وی با بیان اینکه امروز شاهد حرکت شتابان حرکت انقلاب اسلامی و حرکت آن به سمت نظام و دولت اسلامی و در افق بالاتر به یک تمدن اسلامی هستیم، افزود:

دولت امریکا به دنبال این است که با اعمال فشار و سنگ‌اندازی بر معیشت مردم تاثیر بگذارد و جلوی پیشرفت کشورمان را بگیرد. اما رهبری با یک آینده نگری جامع، راه برون رفت از این فشارها را مقاوم سازی اقتصادی اعلام کردند و فرموده‌اند که تنها راه نجات کشور این است که اقتصاد قوی داشته باشیم و چند سال اخیر تمام شعارها اقتصادی بوده که عصاره این شعارها را در سال های گذشته شاهد بودیم.

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا یاد آور شد:

 هدف از این شعارها و توصیه‌ها ایجاد تحول در بخش‌های مختلف کشور است، از جمله بالاتر رفتن ارزش پول ملی که اقدامات زیاد و شایسته‌ای انجام شده که جای تشکر و قدردانی دارد اما نکته مهم این است که اگر بخش‌ها و ارگان‌ها بخواهند جزیره‌ای عمل کنند، آن نگاه فرابخشی نخواهند داشت.

امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و در همین راستا رهبری بحث اصلاح ساختار بودجه را یکی از راهکارها اعلام کرده‌اند و هدایت تمام دارایی‌های مولد به سمت تولید و اصلاح نظام مالیاتی از جمله راهکارهای تحقق رهایی بودجه از نفت است.

سعید محمد با اشاره به اهمیت موضوع امنیت سرمایه گذاری اینگونه ادامه داد:

باید جاذبه بخش رقیب تولید را که با سوداگری در بازارهای موازی پول‌های زیادی به جیب می‌زنند را مهار کرد. با مالیات ستانی از بخش‌های سوداگری باید هزینه‌های آنها را افزایش دهیم تا سرمایه سمت تولید حرکت کند. باید مقررات تو در تو و فراوان که باعث اذیت بخشی تولید شده سامان‌دهی شود.

درخواست ایجاد مکانیزم تهاتر برای عبور از شرایط تحریم و فعالسازی استفاده از رمز ارزها را داریم و می‌خواهیم پیمان‌های پولی دو یا چند جانبه راه بیفتد.

قرارگاه خاتم الانبیا افتخار این را دارد که در بخش فنی و مهندسی رونق تولید را محقق کند و شعار "ما می‌توانیم" را به اثبات برساند. قرارگاه خاتم الانبیا همچون نخ تسبیحی است که بخش خصوصی را در کنار هم قرار داده و نه تنها رقیب بخش خصوصی نیست بلکه چتر حمایتی بر روی بخش خصوصی محسوب می‌شود و در این نمایشگاه شاهد حضور ١٠٠ شرکت دانش بنیان هستیم.

وی با بیان اینکه امروز قرارداد سفارش بزرگی با شرکت ذوب آهن منعقد می شود یادآور شد: همچنین توانسته‌ایم ٧٠ درصد از تجهیزات پالایشگاهی ستاره خلیج فارس را تامین و بومی سازی کنیم و با اقدامات از خروج ٧ میلیارد دلار ارز از کشور جلوگیری کرده‌ایم.

 

بیشتر بخوانید:

خرید با بیت کوین: چه شرکت‌هایی بیت کوین را پذیرفته‌اند؟

تشویق صادر کنندگان گاز به استفاده از ارز دیجیتال

سناریوهای مختلف برای آینده ارزهای دیجیتال

سال ۲۰۲۰ با وجود افزایش قیمت، سال بدی برای بیت کوین بوده است

گوگل نسل جدیدی از راهکارهای امنیت دیجیتال فوق پیشرفته را ارائه می‌کند

پیامرسان امن و ضد فیلتر واتس اَت در آستانه ظهور


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.