آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

HollaEx، یک پلتفرم بین‌المللی مناسب برای تریدرهای ایرانی!

آغاز به کار HollaEx، یک پلت فرم بین المللی مناسب برای کاربران ایرانی

 

با تولید و آماده شدن پلتفرم متن باز HollaEx Kit توسط شرکت bitHolla، امکان خرید توکن به منظور لاک کردن برای عملیاتی شدن نرم افزار و یا به منظور ترید، از این تاریخ آغاز می‌شود. بر مبنای نقشه راه اعلام شده از سوی این پروژه، شروع کار HollaEx Exchange روز 1 ژانویه 2020 برابر با 11 دی ماه است و از طریق سایت HollaEx.com در دسترس خواهد بود. همچنین در این تاریخ توکن های پروژه عرضه عمومی خواهد شد.


ترید بدون تحریم با صرافی HollaEx


پلتفرم HollaEx به دنبال راه اندازی یک بازار باز (open market) است تا کاربران بتواند از سراسر دنیا به آن متصل شده و از خدمات آن استفاده کنند. یکی از ویژگی های پلتفرم HollaEx این است که تاکنون هیچ محدودیت برای کاربران خود وضع نکرده است، به همین دلیل کاربران ایرانی هیچ محدودیتی برای ترید و انجام معاملات خود در این صرافی ندارند. به علاوه، بنیان‌گذاران این پروژه اعلام کرده‌اند که تریدرهای ایرانی می‌توانند بدون هیچگونه ترس و نگرانی از مسدود شدن حساب‌های کاربری خود، به بازارهای جهانی پا نهاده و فعالیت خود را آغاز نمایند.

کاربرانی که که اکانت آن‌ها در اکسچنج اصلی HollaEx Exchange از طریق لینک ریفرال مرکز تحقیقات بلاکچین ثبت و تایید گردد، از تخفیف 30 درصدی کارمزد تراکنش‌ها برای سه ماه برخوردار می شوند. چنانچه این کاربران از قبل بر روی پلتفرم اکسیر احراز هویت (KYC) شده باشند و با همان ایمیل و با ریفرال مرکز تحقیقات بلاکچین ثبت نام کنند، دیگر نیازی به انجام مراحل احراز هویت (KYC) مجدد ندارند و همچنین به level 2 ارتقاء یافته و به هر کدام از آن تعداد 20 توکن XHT هدیه داده خواهد شد. ضمنا این کاربران امکان مقادیر بالاتری withdraw خواهند داشت و از فی تراکنش کمتری بهره مند می شوند. به کاربرانی که بر روی صرافی اکسیر رجیستر نیستند، پیشنهاد می گردد ابتدا روی اکسیر ثبت نام و مراحل احراز هویت را انجام دهند و سپس با همان ایمیل ثبت نامی از طریق لینک ریفرال مرکز تحقیقات بلاکچین بر روی HollaEx ثبت نام کنند و از مزایای فوق بهره مند گردند.

برای ثبت‌نام در صرافی HollaEx و بهره مندی از مزایای فوق کلیک کنید.

بیانیه ریسک: مرکز تحقیقات بلاکچین هیچگونه مسئولیتی بابت تایید یا عدم تایید، صحت کیفیت و تبلیغ محصولات یا سایر مطالب موجود در این صفحه بر عهده نمی‌گیرد. خوانندگان محترم لازم است که قبل از هرگونه اقدامی در رابطه با آن، تحقیق و بررسی خود را انجام دهید. مرکز تحقیقات بلاکچین مسئولیت مستقیم و یا غیر مستقیمی در قبال هرگونه خسارت ناشی از اتکا به محتوا، کالا و یا خدماتی که در این صفحه ذکر گردیده ندارد.

 

بیشتر بخوانید:

آموزش جامع ثبت‌نام در صرافی بایننس (Binance)

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش جامع صرافی IDEX

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز چه تفاوت‌هایی دارند؟

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین