آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق ایران می‌گوید استخراج ارز دیجیتال با تعرفه های غیرمجاز اعم از کشاورزی، صنعتی و خانگی، آسیب جدی به شبکه برق می‌رساند

استخراج ارز دیجیتال با تعرفه غیرمجاز به شبکه برق آسیب جدی می‌زند

 

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق ایران می‌گوید استخراج ارز دیجیتال با تعرفه های غیرمجاز اعم از کشاورزی، صنعتی و خانگی، آسیب جدی به شبکه برق می‌رساند.

مدیرکل دفتر طرح‌ها و تامین مالی وزارت صمت بیان کرد: از زمان ابلاغ مصوبه هیات وزیران در خصوص استخراج رمزها، حدود 790 بنگاه و شخص درخواست خود را در سامانه بهین یاب قطعی کرده اند و حدود 584 بنگاه نیز جواز تاسیس خود را دریافت کرده اند و در حال انجام مراحل تکمیلی جهت دریافت پروانه بهره برداری هستند.

تاکنون ۵۸۴ جواز تاسیس استخراج رمز ارز صادر شده است!

 

مدیرکل دفتر طرح‌ها و تامین مالی وزارت صمت بیان کرد: از زمان ابلاغ مصوبه هیات وزیران در خصوص استخراج رمزارزها، حدود 790 بنگاه و شخص درخواست خود را در سامانه بهین یاب قطعی کرده اند و حدود 584 بنگاه نیز جواز تاسیس خود را دریافت کرده اند و در حال انجام مراحل تکمیلی جهت دریافت پروانه بهره برداری هستند.

صرافی‌ها در توافق با بانک مرکزی علاوه بر اعلام آمادگی برای تقویت چرخه خدمات رسانی در سامانه نیما و پاسخگویی به خریداران ارزی، با این بانک برای استفاده از ارزهای دیجیتال به منظور تسهیل تبادلات ارزی و بازگشت ارز صادراتی توافق کرد.  به گزارش ایلنا، کانون صرافان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کانون صرافان ایران، برای ثبات بازار ارز با سیاست های بانک مرکزی ج.ا.ا همراه است و به منظور استفاده از پتانسیل صرافی های رسمی سراسر کشور و تقویت بازار و رفع دغدغه ها از نوسانات ارز در روزهای اخیر، در جلسات تخصصی در محل بانک مرکزی ج.ا.ا حضور یافته که به تصمیمات سازنده ای منتج شد. گفتنی است، تصمیمات این جلسه پس از بررسی در کمیته های تخصصی بانک مرکزی ج.ا.ا اجرایی می شود.

اعلام توافقات ۸ بندی صرافی ها با بانک مرکزی ایران

 

صرافی‌ها در توافق با بانک مرکزی علاوه بر اعلام آمادگی برای تقویت چرخه خدمات رسانی در سامانه نیما و پاسخگویی به خریداران ارزی، با این بانک برای استفاده از ارزهای دیجیتال به منظور تسهیل تبادلات ارزی و بازگشت ارز صادراتی توافق کرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران مجوز فعالیت شرکت استخراج ارزهای دیجیتال آی‌ماینر (iMiner) را برای فعالیت در این کشور اعطا کرد. راه اندازی آی‌ماینر با داشتن ۶۰۰۰ دکل، احتمالاً به یکی از بزرگترین استخراج کنندگان کریپتو در ایران تبدیل می شود. براساس مقاله ای که در تاریخ ۲۹ آوریل منتشر شد،

به نقل از انجمن بلاک چین ایران، با توجه به پیگیری های به عمل آمده از سوی کارگروه استخراج رمز ارز انجمن بلاکچین ایران ، روز گذشته مورخه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در جلسه کمیته تخصصی کمیسیون اقتصاد پیش نویس اصلاح مصوبه (پیشنهادی توسط معاونت حقوقی ریاست جمهوری ) مبنی بر رفع مشکل تجهیزات موجود در داخل کشور ، بررسی و تصمیم گیری شد.

صفحه1 از3

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین