آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

صرافی‌ها در توافق با بانک مرکزی علاوه بر اعلام آمادگی برای تقویت چرخه خدمات رسانی در سامانه نیما و پاسخگویی به خریداران ارزی، با این بانک برای استفاده از ارزهای دیجیتال به منظور تسهیل تبادلات ارزی و بازگشت ارز صادراتی توافق کرد.  به گزارش ایلنا، کانون صرافان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کانون صرافان ایران، برای ثبات بازار ارز با سیاست های بانک مرکزی ج.ا.ا همراه است و به منظور استفاده از پتانسیل صرافی های رسمی سراسر کشور و تقویت بازار و رفع دغدغه ها از نوسانات ارز در روزهای اخیر، در جلسات تخصصی در محل بانک مرکزی ج.ا.ا حضور یافته که به تصمیمات سازنده ای منتج شد. گفتنی است، تصمیمات این جلسه پس از بررسی در کمیته های تخصصی بانک مرکزی ج.ا.ا اجرایی می شود.

اعلام توافقات ۸ بندی صرافی ها با بانک مرکزی ایران

 

صرافی‌ها در توافق با بانک مرکزی علاوه بر اعلام آمادگی برای تقویت چرخه خدمات رسانی در سامانه نیما و پاسخگویی به خریداران ارزی، با این بانک برای استفاده از ارزهای دیجیتال به منظور تسهیل تبادلات ارزی و بازگشت ارز صادراتی توافق کرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران مجوز فعالیت شرکت استخراج ارزهای دیجیتال آی‌ماینر (iMiner) را برای فعالیت در این کشور اعطا کرد. راه اندازی آی‌ماینر با داشتن ۶۰۰۰ دکل، احتمالاً به یکی از بزرگترین استخراج کنندگان کریپتو در ایران تبدیل می شود. براساس مقاله ای که در تاریخ ۲۹ آوریل منتشر شد،

به نقل از انجمن بلاک چین ایران، با توجه به پیگیری های به عمل آمده از سوی کارگروه استخراج رمز ارز انجمن بلاکچین ایران ، روز گذشته مورخه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در جلسه کمیته تخصصی کمیسیون اقتصاد پیش نویس اصلاح مصوبه (پیشنهادی توسط معاونت حقوقی ریاست جمهوری ) مبنی بر رفع مشکل تجهیزات موجود در داخل کشور ، بررسی و تصمیم گیری شد.

هیات دولت با اصلاح آیین‌نامه استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده خواستار رفع توقیف از دستگاه‌های ماینینگ وارد شده به کشور در دوره زمانی قبل از تصویب این قانون شد

آیین نامه ماینینگ اصلاح شد

 

هیات دولت با اصلاح آیین‌نامه استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده خواستار رفع توقیف از دستگاه‌های ماینینگ وارد شده به کشور در دوره زمانی قبل از تصویب این قانون شد.

سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه رونق تولید اظهار داشت: به دنبال ایجاد مکانیزم تهاتر برای عبور از شرایط تحریم هستیم و درخواست فعال‌سازی استفاده از رمز ارزها را داریم و می‌خواهیم که پیمان‌های پولی دو یا چند جانبه هر چه سریعتر ایجاد شود

قرارگاه خاتم الانبیا به دنبال استفاده از ارزهای دیجیتال!

 

سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه رونق تولید اظهار داشت: به دنبال ایجاد مکانیزم تهاتر برای عبور از شرایط تحریم هستیم و درخواست فعال‌سازی استفاده از رمز ارزها را داریم و می‌خواهیم که پیمان‌های پولی دو یا چند جانبه هر چه سریعتر ایجاد شود.

صفحه1 از3

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

شماره تماس: ۲۷۹۳۱۹۵-۰۹۲۱

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین