آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

پاسخ یوتیوب به حذف محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال

پاسخ یوتیوب به حذف محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال

 

یوتیوب حذف محتوای مربوط به رمزارز را یک اشتباه اعلام کرد اما بسیاری از ویدیو‌های حذف شده همچنان مفقود شده‌اند.

یوتیوب در هفته‌ی جاری به اشتباه ویدیو‌های آموزشی مرتبط با رمزارزها را از پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیویی خود حذف کرد، اما سخنگوی این شرکت مدعی شد که تمامی این ویدیو‌ها بازگرداند شده است. گرچه سازندگان محتوا نظر دیگری در این مورد دارند و داستان را بر خلاف سخنگوی یوتیوب تعریف می‌کنند.

در پاسخ به اظهارات در مورد حذف عمدی محتوای مربوط به کانال‌های آموزش رمزارز همچون ChrisDunnTV، Crypto Tips، BTC Sessions و غیره که مجموعا صدها فیلم آموزشی است، سخنگوی یوتیوب اعلام کرد:

YouTube در این مسئله دچار اشتباه شده است. با وجود حجم بسیار بالای ویدیو در این پلتفرم، گاهی ما نیز مرتکب اشتباه می‌شویم. هنگامی نیز که دیگران به ما گوشزد می‌کنند و متوجه می‌شویم که به اشتباه یک ویدیو حذف شده است، سریعا آن را بازگردانی می‌کنیم. پس از کسانی که ویدیو را آپلود می‌کنند می‌خواهیم که از قابلیت درخواست بازگردانی برای بازگرداندن محتوا استفاده کنند. سخنگوی یوتیوب در ادامه توضیح داد که شرایط و ضوابط یوتیوب در خصوص فیلم‌های مرتبط با رمزارز تغیییری نکرده است پس دلیلی برای حذف آن‌ها وجود ندارد. اما سازندگان محتوا نظر دیگری دارند و مدعی هستند که فیلم‌های آنان بازگردانی نشده است.

 

بیشتر بخوانید:

حذف محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال از یوتیوب

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

وزیر ارتباطات: قانونی شدن استخراج رمز ارزها به‌ نفع ایران است!

بلاک چین تلگرام چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

کریگ رایت منشا نام ساتوشی ناکاموتو را افشا کرد

سناریوهای مختلف برای ایجاد رمزارز واحد کشورهای اسلامی


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین