آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

تصمیم یک شرکت آمریکایی برای دو برابر کردن هش ریت پس از هاوینگ بیت کوین

تصمیم یک شرکت آمریکایی برای دو برابر کردن هش ریت پس از هاوینگ بیت کوین

 

شرکت ریوت بلاک چین (Riot Blockchain) به عنوان یک شرکت استخراج مستقر در آمریکا، تعداد ماینرهای نسل بعدی بیت کوین خود را دو برابر نموده و در ۶ ماه مه، ۱۰۴۰ دستگاه Antminer S19 را از بیت مِین (Bitmain) خریداری کرده است.

خرید ۱۰۰۰ دستگاه S19 Pros توسط ریوت که در ۳۰ آوریل فاش شد، ۱.۹ میلیون دلار برای شرکت هزینه در بر داشته است. پیش بینی می شود که این واحدها در سه ماهه سوم سال جاری ارسال و مستقر شوند. ریوت انتظار دارد که تا سال ۲۰۲۱ و به واسطه این ۲۰۴۰ دستگاه S19، هش ریت عملیاتی خود را ۸۰% افزایش دهد. در مجموع، ریوت پیش بینی می کند که ضمن استفاده از تقریباً ۱۶.۵ مگاوات برق پس از استقرار واحدهای مذکور، میزان هش ریت عملیاتی خود را به ۴۵۷ پتاهش در ثانیه برساند.

سخنگوی بیت مین به عنوان نماینده این شرکت در آمریکای شمالی اظهار داشت كه این شركت "چندین سال با بلاک چین ریوت كار كرده است" و ریوت "از محصولات Antminer برای اداره مراكز داده خود استفاده نموده است".

این خرید چند میلیون دلاری ریوت از بیت مین در همان روزی انجام شد که سازنده ایسیک تأیید کرد که تعدادی از S17 هایی که اخیراً ارسال شده اند، دچار ایراد هستند، در حالی که ماینرها نرخ شکست را تا ۳۰% در بین واحدها گزارش می کردند. این شرکت به کوین تلگراف گفت که هم اکنون در حال مذاکره و توافق با مشتریانی است که این واحدهای معیوب را خریداری کرده اند و کاربران زیان دیده را ترغیب به تماس مستقیم با این شرکت نموده است.

پس از اعلام اینکه شیوع کرونا بر فعالیت های تجاری این شرکت در تأسیسات مربوط به اوکلاهما تأثیر گذاشته است، بلاک چین ریوت در ماه آوریل بخشی از ماینرهای S17 تازه خریداری شده خود را به یکی از تأسیسات متعلق به شرکت استخراج کوین مینت (Coinmint) در نیویورک منتقل کرد. هفته گذشته، یک دادرس در نیوجرسی به هفت حكم بركناری در ریوت رأی داد و به یک دادخواست دو ساله علیه بلاک چین ریوت پایان بخشید. طبق این رأی، شركت ریوت در آغاز سال ۲۰۱۸ سهامداران خود را گمراه كرده است.

 

بیشتر بخوانید:

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

راه‌اندازی بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین ایران با سرمایه‌گذاری چینی‌ها!

منطقه ای در چین به تنهایی یک سوم از هش‌ریت بیت‌کوین در جهان را به خود اختصاص داده است

نیمی از بیت‌کوین های استخراج شده سال ۲۰۲۰ در انحصار دو شرکت اسکوئر و گری اسکیل

تریدرهای بزرگ می گویند هاوینگ بیت کوین اتفاق چندان خاصی نیست


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین