آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

وزارت دفاع آمریکا به دنبال بهره‌برداری از ارزهای دیجیتال

وزارت دفاع آمریکا به دنبال بهره‌برداری از ارزهای دیجیتال

 

شرکت سیستم های BAE، پیمانکار امریکایی که برای سیستم های دفاعی، جاسوسی و غیر نظامی راهکارهای پشتیبانی و خدماتی ارائه می‌دهد، هم اکنون در تلاش برای بهره‌برداری از ارزهای دیجیتال است.

سیستم های BAE برای کاربران ارزهای دیجیتال، موقعیت شغلی را در پلتفرم لینکدین فراهم آورده است. افرادی که در این پلتفرم ثبت نام می کنند، بایستی از عهده شرایط عملیاتی شرکت در منطقه واشنگتن برآیند. شرایط لازم برای این پست شغلی را بخوانید:

«داوطلبان موفق با توانمندی های شناخته شده و قابل اثبات خود مهارت خود را در این حوزه به اثبات خواهند رساند. این موقعیت شغلی ترجیحاً با یک فرد حرفه ای و متخصص در فناوری بلاک چین بیت کوین و یا کاندیدای مجهز به دانش و آگاهی بالا از اصول رمزنگاری اشغال می شود.»

علاوه بر این، نامزدها در زمینه پرایوسی کوین ها، انواع ولت ها، نودهای کامل و سبک و همچنین نحوه عملکرد شبکه های رمز ارز هم باید آگاهی کامل داشته باشند. کمپانی سیستم های BAE (که ادعا می‌شود در سال ۲۰۱۸، ده میلیارد دلار فروش داشته) به تولید و توسعه سیستم های الکترونیکی برای کاربردهای نظامی و تجاری می پردازد. این کمپانی همچنین محصولات امنیتی و حفاظتی تولید می‌کند و تخصص لازم را در زمینه توسعه، ادغام و عملیات نگهداری را ارائه می دهد.

وزارت دفاع امریکا هم در جولای ۲۰۱۹ طرح‌هایی را در قالب چهار نقشه راه برای فناوری بلاک چین ارائه کرد. این طرح ها با عنوان «استراتژی مدرن مدرنیزاسیون دیجیتال وزارت دفاع: طرح استراتژیک مدیریت منابع و اطلاعات وزارت دفاع در طی سال های مالی ۲۰۲۳_۲۰۱۹» منتشر شد.

 

بیشتر بخوانید:

بررسی نسل‌های مختلف بلاکچین

بلاک چین در صدر مشاغل پرطرفدار لینکدین!

آیا بلاکچین می‌تواند راه حل برون رفت از معضلات اقتصادی باشد؟

رسیدگی به پرونده‌های قضائی، با استفاده از بلاکچین و هوش مصنوعی

پلتفرم های بلاکچینی، جایگزینی برای یوتیوب!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین