آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

وزارت بهداشت امارات از پلتفرم بلاک چینی استفاده می‌کند

وزارت بهداشت امارات از پلتفرم بلاک چینی استفاده می‌کند

 

وزارت بهداشت و پیشگیری امارات متحده عربی (MoHAP) با همکاری وزارت امور ریاست جمهوری، شهر بهداشت دبی و سایر مقامات ذیربط یک پلتفرم ذخیره سازی داده‌های بهداشتی مبتنی بر بلاک چین راه اندازی کرده اند.

بر طبق اعلامیه آژانس خبری امارات در ۲ فوریه، این پلتفرم با هدف بهبود کارایی MoHAP و دیگر خدمات دهندگان هوشمند بهداشتی معرفی شده است. همچنین این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که در مورد امکانات درمانی، پرسنل فنی پزشکی و همچنین زنجیره‌های تامین دارو جستجو کنند. به گفته دکتر لوبنا الشعلی مدیر دپارتمان سیاست های بهداشت عمومی، این پلتفرم جدید یک پایگاه داده غیر قابل تغییر، غیر متمرکز و رمزنگاری شده با سطح بالای امنیت تامین می‌کند، ضمن اینکه به تایید صحت و اعتبار داده ها هم کمک می کند.

دکتر امین حسینی الامیری، معاون وزیر بهداشت هم در این رابطه گفت: «پروژه های مبتنی بر هوش مصنوعی نقش مهمی در ارتقای توانمندی های خدمات بهداشتی و ارائه راهکارهای هوشمندانه پزشکی ایفا می کنند.»

 

بیشتر بخوانید:

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش دوم)

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش اول)

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیتکوین تا سال 2020

انفجار قیمت بیت کوین دوباره آغاز می شود؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.