آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بنیاد ترون 33 میلیارد TRX در اولین روز سال نو میلادی به حجم در گردش اضافه خواهد کرد

بنیاد ترون 33 میلیارد TRX در اولین روز سال نو میلادی به حجم در گردش اضافه خواهد کرد

 

موسسه ترون اعلام کرده است که سال نو را با انتشار 33 میلیارد از کوین‌های TRX خود و وارد کردن آن به چرخه گردش آغاز خواهد کرد این در حالی است که هیچ نقشه‌ای برای نحوه استفاده از آن‌ها ارائه نکرده است.

طبق توئیت صفحه رسمی اخبار ترون، این موسسه در روز 1 ژانویه سال نو، 33 میلیارد TRX دیگر به حجم در گردش خواهد افزود. این پست از نحوه استفاده از این مبلغ را مشخص نکرده است و به جای آن سوالی از جامعه ترون مطرح کرده است و در آن نظر اعضای انجمن در مورد چگونگی استفاده از کوین‌های جدید را از آنان جویا شده است. بنابراین متعاقبا در توئیت دیگری صفحه خبری ترون یک نظرسنجی برای انجمن ترون تعبیه شده است و از آنان خواسته است که برای تصمیم‌گیری در مورد این حجم بسیار بزرگ انتشار یافته از توکن چه باید کرد!

گزینه‌های نظرسنجی سرمایه‌گذاری در همکاری‌های جدید، قفل کردن مجدد این توکن‌ها و عدم ورود آن به حجم در گردش و یا برگزاری کوین‌سوزی می‌باشد. در پی این خبر برخی از اعضای انجمن پیش‌بینی کردند که سرمایه جدید صرافی رمزارزی پولونیکس Poloniex را گسترش خواهد داد که اخیرا توسط جاستین سان Justin Sun در آن سرمایه‌گذاری شده است. برخی دیگر نیز می‌ترسند که با ورود حدود 445 میلیون دلار بودجه‌ی جدید به بازار ترون باعث نزول قیمت آن و از دست رفتن ارزش این کوین شود.

 

 بیشتر بخوانید:

ارز دیجیتال ترون (TRON) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

بازگشت صرافی پولونیکس (Poloniex) به روزهای اوج خود!

اکانت‌های قدیمی و وریفای نشده صرافی پولونیکس ارتقا گرفتند!

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز چه تفاوت‌هایی دارند؟

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش تحلیل تکنیکال – اندیکاتور میانگین متحرک (Moving Average)


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین