آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

معرفی آزمایشگاه بلاک چین تویوتا

معرفی آزمایشگاه بلاک چینی تویوتا

 

تویوتا با اعلام این خبر که در حال سنجش موقعیت‌های تحقیقاتی است که از اوایل سال ۲۰۱۹ صورت گرفته، قصد دارد استفاده از فناوری بلاک چین را در صنعت اتومبیل پررنگ تر کند.

شرکت تویوتا موتور و شرکت خدمات مالی تویوتا در ۱۶ مارس از «سازمان مجازی بین گروهی» به نام «لابراتوار بلاک چین تویوتا»  خبر دادند که قبلاً راه اندازی شده بود. این گروه که از آوریل ۲۰۱۹ در کنار چهار شرکت دیگر گروه تویوتا فعالیت می کرد، امیدوار است کاربردهای بلاک چین در صنعت خودرو بیشتر از همیشه مورد درک و استفاده قرار بگیرد.

این شرکت در یک خبر مطبوعاتی گفت که انتظار می رود بلاک چین یک فناوری فاندامنتال با قابلیت پشتیبانی و برقراری ارتباط بین افراد و مشاغل باشد که در عین حال امنیت و ایمنی لازم را نیز فراهم می‌آورد.

تویوتا قصد دارد با جمع آوری دانش فنی و همچنین ترویج راهکارها به دنبال کشف کاربردهای بیشتر فناوری بلاک چین در حوزه های مهمی چون مدیریت زنجیره تامین و ارزش آفرینی باشد. این شرکت عنوان کرده است که فناوری بلاک چین با دارا بودن مشخصه هایی چون مقاومت بسیار بالا در برابر خطا، می‌تواند به انتشار ایمن داده ها کمک شایان توجهی نماید.

 

بیشتر بخوانید:

بلاک چین چیست؟ همه چیز درمورد بلاک چین + ویدیو

جدایی بیل گیتس از مایکروسافت! آیا مقصد بعدی به سوی بلاک چین است؟

فناوری بلاک چین چگونه کار می کند؟

کاربردهای مهم بلاک چین

بهترین زبان های برنامه نویسی بلاک چین کدامند؟

بلاک چین و اینترنت اشیا

بررسی نسل‌های مختلف بلاکچین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.