آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

تیم دراپر: بیت کوین با افزایش مقبولیت و محبوبیت مواجه خواهد شد!

تیم دراپر: بیت کوین با افزایش مقبولیت و محبوبیت مواجه خواهد شد!

 

تیم دراپر، سرمایه گذار ریسک پذیر مشهور دنیای کریپتو معتقد است که مهمترین محرک قیمت بیت کوین، میزان پذیرش آن توسط مردم است.

پذیرش و مقبولیت از سوی مردم مهم ترین دلیل محبوبیت بیت کوین تا به امروز بوده است، اما تیم دراپر سرمایه گذار ریسک پذیر این حوزه معتقد است اوضاع به همین شکل نمی ماند و این ارز دیجیتال با رشد فزاینده محبوبیت مواجه خواهد شد.

این میلیاردر امریکایی در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ اظهار داشت که انتظار دارد پذیرش بیت کوین با رشد قابل توجهی مواجه شود، چراکه این ارز دیجیتال در مقایسه با گزینه های تحت حمایت دولت عملکرد بسیار بهتری از خود نشان داده است. وی گفت:

«پذیرش بیت کوین گسترش خواهد یافت، زیرا نسبت به هر ارز سیاسی دیگری که به دولت و نهادهای سیاسی متصل است، بهتر عملکرد کرده است.»

دراپر که از سرمایه گذاران اولیه شرکت های اسکایپ و تسلا بوده، پس از پیروزی در اولین حراج و مناقصه بیت کوین که توسط سرویس مارشال های امریکایی در سال ۲۰۱۴ برگزار شد، به یکی از بزرگترین طرفداران فضای ارز دیجیتال و بویژه بیت کوین تبدیل شد. او ۲۹,۶۵۶ کوین را با قیمت هر واحد ۶۰۰ دلار خریداری کرد که در سال ۲۰۱۵ با افت قیمت هر واحد بیت کوین به ۲۰۰ دلار، ضرر بزرگی را متحمل شد. با این وجود ناامید نشد و شاهد پیک قیمتی پادشاه ارزهای دیجیتال طی بازار گاوی سال های ۲۰۱۷-۲۰۱۶ بود که به قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار رسید. این میلیاردر معتقد است بیت کوین در سال ۲۰۲۳ قیمت ۲۵۰,۰۰۰ دلار را هم خواهد دید. از نظر او روایت های مربوط به هاوینگ که در کمتر از ۶ روز دیگر رخ می دهد، به این بازار سمت و سو می دهد.

 

بیشتر بخوانید:

تریدرهای بزرگ می گویند هاوینگ بیت کوین اتفاق چندان خاصی نیست

نهنگ های شبکه بیت کوین در حال جمع آوری و انباشت

صدور مجوز برای فارم کریپتو با ۶۰۰۰ دکل در ایران

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین