آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

سه صنعتی که پیشگامان بلاک چین در پسا کرونا خواهند بود

سه صنعتی که پیشگامان بلاک چین در پسا کرونا خواهند بود

 

فابیو کانسین (Fabio Canesin)، بنیانگذار شرکت فین تک بلاک چین نَش (Nash)، معتقد است که با خروج جهان از بحران همه گیری بیماری کرونا، فناوری بلاک چین به دلیل ماهیت "بدون مرز" خود فرصتی "بی نظیر" را برای عموم ارائه می دهد.

کانسین طی مصاحبه ای با کوین تلگراف اظهار داشت كه وی "بزرگترین" کاربرد در حال ظهور بلاک چین در دوره پسا کرونا را برای سه صنعت اصلی می داند: دولتی، غیرانتفاعی و مشاغل كوچك تا متوسط. او در مورد نهادهای دولتی توضیح داد: "این امر می تواند به معنای استفاده از بلاک چین برای بسته های محرک به جای ارسال وجوه از طریق سیستم های سنتی باشد که خیلی بیشتر طول می کشند و مستعد خطا هستند. در کنار استفاده از بلاک چین برای سرعت بخشیدن به این فرآیند، سیستم فعلی می تواند (و باید) صدور مجوز به حساب های جداگانه مستقیم در این شبکه، بدون نیاز به واسطه ها را آغاز کند."

کانسین در مورد بخش غیرانتفاعی می گوید که کمک های مالی می تواند مشابه نحوه پرداخت های محرک با بلاک چین عمل کند. وی همچنین می افزاید: اعطای مستقیم به سازمان ها به عنوان "روشی بسیار کارآمد" برای بهبود نتیجه کمک های مالی شناخته شده است و "کمک مستقیم به کیف پول های دیجیتال شخصی می تواند در امور بشردوستانه اختلال ایجاد نماید."

کانسین همچنین در مورد امکان بکارگیری بلاک چین برای مشاغل کوچک و متوسط اظهار داشت: "بلاک چین به معنای توانایی استخدام در خارج از کشور است (با توجه به اینکه این فناوری بدون مرز است و اجازه پرداخت جهانی را می دهد) و به هر کسی امکان دسترسی به اقتصاد جهانی اعم از یک شرکت کوچک یا بزرگ را می دهد."

او با اشاره به نقش رمزنگاران برای كمك به كاهش تأثیر بحران ناشی از شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: موضوعی که باید مورد توجه قرار گیرد این واقعیت است که ارزهای دیجیتال، از ارزهای ملی که دچار سوء مدیریت هستند، پناهگاهی امن می سازد. او نمونه ای از بحرانی را که امروزه لبنان با آن روبرو است، مثال زد. به گفته او بحران بیماری کرونا، بحران بانکی "موجود" را تسریع کرده است.

وی در این باره گفت: "مردم در دستگاه های خودپرداز با محدودیت برداشت روبرو هستند و می بینند که به دنبال تورم مارپیچی، پس انداز آن ها در حال نابودی است. ارزهای دیجیتال می توانند محافظی در برابر هر دوی این ها باشند. نه تنها کنترل دارایی هایتان در اختیار خودتان است، به این معنی که برداشت های شما هرگز مسدود نمی شود، بلکه اکثر این ارزها محافظت های داخلی را در برابر تورم انجام می دهند که تغییر این رویه به دلیل ماهیت غیرمتمرکز آن ها دشوار است."

 

بیشتر بخوانید:

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

ارائه پلتفرم بلاک چینی بنیاد الگوراند (Algorand) برای مبارزه با ویروس کرونا

بلاک چین چیست؟ همه چیز درمورد بلاک چین + ویدیو

بلاک چین راه نجات جهان از شر ویروس کشنده کرونا

فناوری بلاک چین چگونه کار می کند؟

کاربردهای مهم بلاک چین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین