آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

استفاده از فناوری بلاک چین در پیامرسانی موبایل توسط غول بیمه کره ای

شرکت بیمه KB از شرکت های بزرگ بیمه در کره جنوبی، در نظر دارد سیستم تحویل پیام تلفن همراه با قابلیت بلاک چین را برای مشتریان خود پیاده سازی کند.


براساس گزارشی که در تاریخ ۹ ژوئن توسط خبرنامه صنعت Ledger Insights منتشر شد، KB از ماه آینده از سیستمی که مشترکاً با شرکت ارتباطات محلی KT Corp توسعه یافته است، استفاده خواهد نمود.

این سرویس در ابتدا اعلامیه های پرداخت و خاتمه را به مشتریان خودکار تحویل می دهد، اما این شرکت در نظر دارد آن را برای کلیه مشتریان خود گسترش دهد. هدف این است که هزینه های پستی و عدم تحویل اعلان ها کاهش یابد.

این راهکار جدید ارسال پیام، از بلاک چین برای ارسال تغییرات بیمه نامه یا اعلامیه های در انتظار پرداخت استفاده می کند و از دریافت پیام کاربر اطمینان می دهد. اطلاعات ارسال شده با استفاده از این سیستم با یک سیستم گواهی مبتنی بر بلاک چین و توسط آژانس اینترنت و امنیت کره ثبت می شود.

فرآیند ثبت سیستم بلاک چین به سیستم تحویل پیام همان اعتبار قانونی سفارشات پستی را می دهد و به بیمه گر اجازه می دهد تا اثبات کند که اعلان به مشتری رسیده است.

کاربران می توانند پس از انتخاب سرویس، اعلان ها را دریافت نمایند. اعلان ها را می توان بدون نصب هرگونه برنامه اضافی دریافت کرد و حتی پس از تغییر آدرس و شماره تلفن همراه، اعلان ها می توانند کاربر را بیابند. این سرویس فقط در اختیار مشتریان خدمات تلفن همراه KT ، SK Telecom و LG U + خواهد بود.

همانطور که کوین تلگراف اوایل امروز گزارش داد، یک شرکت بلاک چین ژاپنی اخیراً از برنامه رایانه ای مجهز به بلاک چین برای رأی سهامداران خبر داد.

به تازگی مایکروسافت نیز نسخه آزمایشی راهکار هویت غیرمتمرکز خود را بر اساس بلاک چین بیت کوین راه اندازی کرد.

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین