آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

رالی بیت کوین تا سه سال کماکان ادامه دارد

رالی بیت کوین تا سه سال کماکان ادامه دارد

 

تحلیلگر معروف بازار FlibFlib به معامله گر کهنه کار Tone vays در کانال یوتیوب وی ملحق شد. در این گفتگو، هر یک از معامله گران از دیدگاه کوتاه مدت و بلند مدت خود نسبت به رفتار قیمتی بیت کوین و همینطور شاخص‌ها و استایل های مختلفی که به کار می برند را بحث و بررسی کردند.

طبق ادعای ویز، رفتار قیمتی بیت کوین در تایم فریم هفتگی همچنان صعودی می باشد، زیرا قیمت این ارز از چند سطح مقاومتی عبور کرده و اندیکاتور TD sequential بر روی ۶ قرار دارد. وی همچنین خاطرنشان کرد که بیت کوین به بالاتر از خط روند نزولی بر روی سطح اصلاحی فیبوناچی ۳۲ درصد و قیمت ۹,۷۷۰,۵۵ دلار رسیده است. هرچند این معامله گر کهنه کار به سرمایه‌گذاران هشدار داد که بازه زمانی روزانه روند صعودی کمتری اتفاق می افتد.

بر اساس گفته های ویز، افزایش اخیر اندیکاتور TD sequential به ۹ و کاهش قیمت بیت کوین به این مطلب اشاره دارد که تا پیش از افزایش بیشتر قیمت بیت کوین (قبل از رویداد هاوینگ) امکان دارد ۱ تا ۴ کندل اصلاحی رخ دهد.

 

بیشتر بخوانید:

انفجار قیمت بیت کوین دوباره آغاز می شود؟

پیش بینی قیمت بیتکوین تا سال 2020

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

بیت کوین حباب اقتصادی است یا طلای دیجیتال؟

تفاوت سرمایه گذاری در بورس ایران با بازار ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین