آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

اختصاص ۳۷ میلیون دلار به توسعه دهندگان اکوسیستم مخصوص تزوس

اختصاص ۳۷ میلیون دلار به توسعه دهندگان اکوسیستم مخصوص تزوس

 

بنیاد تزوس در دومین گزارش نیمسال خود به ذکر جزئیات پیشرفت گروه در سه ماهه سوم و چهارم سال ۲۰۱۹ پرداخت. طبق این گزارش که در ۱۹ مارس منتشر شد، بنیاد تزوس ۶۳۵ میلیون دلار سرمایه در اختیار دارد و این رقم بسیار بیشتر از ۲۳۲ میلیون دلار سرمایه گذاری شده در عرضه اولیه این ارز دیجیتال می باشد.

مدیر ارشد بخش مالی کمپانی، رومن شنیدر در پاسخ به این سوال که بنیاد تزوس به چه نحو توانسته به این حد از سرمایه دست یابد گفت:

«علت عمده این حجم از دارایی را می توان به افزایش ارزش دارایی های بلاکچینی بیت کوین و تزوس در سه سال گذشته ربط داد.»

گزارش مذکور همچنین بر استفاده بنیاد از بودجه های عمده متمرکز شده و می گوید این بنیاد از ماه آگوست ۲۰۱۹، بیش از ۳۷.۶ میلیون دلار را به اکوسیستم تزوس اختصاص داده است.

این تخصیص سرمایه به سه بخش اصلی تقسیم می شود که شامل تحقیق و توسعه، پروژه های اکوسیستم و پشتیبانی از جامعه تزوس می‌شود. هر کسی خواهان سرمایه باشد باید یک پروسه پیچیده چهار مرحله ای را پشت سر بگذارد. روند کار توسط چندین کمیته مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و تمام مراحل پروسه هم تماماً توسط خود بنیاد تزوس مدیریت می شود.

اگرچه بنیاد تزوس مقدار دقیق بودجه ای که به هر پروژه تعلق می گیرد را مشخص نکرده، ولی طبق گزارش، پرداخت ها صرفاً با تکمیل یک سری مراحل مهم و خاص صورت می گیرد.

در حال حاضر اقدامات پژوهشی عمدتاً بر روی زبان‌ قرارداد هوشمند تزوس متمرکز می باشد. سازمان‌هایی چون بلاک ماتیک (Blockmatic)، بیدل لبز (Buidl Labs)، دانشگاه کیوتو، پروژه ماری گلد ( Marigold) همگی برای توسعه زبان برنامه نویسی قرارداد هوشمند تزوس تامین بودجه شده‌اند.

 

بیشتر بخوانید:

تزوس (Tezos) چیست؟ هر آنچه که باید بدانید

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

روش های ترید ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال

دوره نخبگان کریپتوکارنسی چیست؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین