آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

تتر برای رهگیری تراکنش‌های مشکوک از ابزار تطبیق چینالیسیز استفاده می‌کند

Tether adds compliance tool from Chainalysis to track suspicious transactions

 

منتشر کننده استیبل کوین (Stablecoin) تتر (Tether) برای رهگیری همزمان تراکنش های مشکوک از ابزار تطبیق ارائه شده توسط چینالیسیس (Chainalysis) استفاده می‌کند.

نرم افزار شناسایی تراکنش های چینالیسیز (Know Your Transaction) با تتر ادغام شده است تا بر تراکنش ها نظارت کرده و پروفایل ریسک هر صاحب توکن را بسرعت مشخص کند. این ابزار بدنبال فعالیت های غیرقانونی و مجرمانه خواهد بود.  به نقل از پاولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فنی تتر:

«این راه حل به ما اطمینان می دهد از روش تطبیق ایمنی استفاده می کنیم که موجب اعتماد میان قانون‌گذاران، موسسات اجرایی و کاربران می شود. بدین ترتیب اطلاعات هویتی کاربرانمان در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و صرفا بر روی سرورهای خودمان نگهداری خواهد شد.»

به تتر و شرکت هم خانواده اش (بیت فینکس) این اتهام وارد می شود که بازار بیت کوین را دستکاری کرده اند و فعالیت های مخفیانه انجام داده اند. تتر این گونه ادعاها را کاملا رد کرده و ناشی از بی مسئولیتی اتهام زنندگان می داند. استیبل کوین تتر به نام USDT در حال حاضر بر روی شش بلاکچین فعال است. همین ناشر استیبل کوین های دیگری وابسته به طلا (XAUT)، یورو (EURT) و یوان چین (CNHT) نیز ارائه می کند.

 

بیشتر بخوانید:

امکان معامله تتر با پشتوانه طلا در صرافی بیتفینکس

ارز دیجیتال تتر (Tether) چیست؟

استیبل کوین (Stablecoin) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

علت افزایش قیمت بیتکوین در سال 2017 چه بود؟

علت تفاوت قیمت بیت کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال چیست؟

خرید با بیت کوین: چه شرکت‌هایی بیت کوین را پذیرفته‌اند؟

سگویت (SegWit) چیست و چگونه کار می‌کند؟

برگزیت به نفع بیتکوین!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین