آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

با پیاده‌روی و دویدن، بیت‌کوین بگیرید!

استنداپ (StandApp) به عنوان یک استارتاپ مراقبت های بهداشتی اعلام کرد که به زودی برنامه ای را راه اندازی می کند که به کاربران امکان می دهد با پیاده روی، رانندگی، دوچرخه سواری و انجام کارهای روزمره، بیت کوین دریافت کنند. این عملیات بر اساس شبکه لایتنینگ بیت کوین انجام می شود.

به گفته ایگور برزوفسکی (Igor Berezovsky)، مسئول این پروژه و مدیرعامل شرکت Shape (همان شرکتی که برنامه پیام رسان فوری IM+ را طراحی کرده است)، این برنامه با نام اسمایلز (sMiles) با هدف تقویت پذیرش بیت کوین بطور گسترده و سالم تر و ثروتمندتر ساختن مردم ایجاد شده است. وی در ادامه گفت که این برنامه صرف نظر از سن، جنسیت یا هر چیز دیگری برای همه مناسب است. این شرکت دارای یک پشتیبانی لایتنینگ مقیاس پذیر است که به شرکایی که همچنین می خواهند به کاربران مشوق های خرد بدهند، ارائه می شود.

برنامه اسمایلز، دستگاه های کاربران و مکان یاب گوشی های هوشمند را بهینه سازی میکند تا مسافت طی شده یا سفر کرده کاربران را اندازه گیری کرده و درآمد آن ها را محاسبه نماید.
مدیرعامل برزوفسکی توضیح داد که کاربران برای رانندگی نیز بیت کوین کسب می کنند، اما مقدار آن به اندازه کاربرانی که پیاده روی می کنند نخواهد بود، زیرا هدف این برنامه ارتقاء یک سبک زندگی سالم است.پس از دانلود این برنامه، کاربران با صدور اجازه دسترسی برنامه به مکان، اعلان ها و سایر عملکردهایی که فعال می کنند، شروع به بدست آوردن بیت کوین می نمایند.
هنگامی که کریپتوها به اندازه کافی برای برداشت برسند، کاربران می توانند آن را آزادانه به هر کیف پول لایتنینگ خارجی منتقل کنند. شایان ذکر است که برای استفاده از برنامه نیازی به ثبت نام نیست مگر اینکه کاربر بخواهد بیش از ۱۰۰۰۰ ساتوشی را برداشت کند. برزوفسکی نیز گفت که نیازی به ثبت نام نیست، زیرا این شرکت به حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران بسیار متعهد است.

اسمایلز که توسط یک گروه خانوادگی و دوستانه ایجاد شده در حال ورشکستگی است، زیرا هنوز هیچ بودجه سازمانی ای برای این پروژه وجود ندارد. طبق گفته مدیرعامل، آن ها قصد دارند که پس از این در کنار بیمه گذاران بهداشتی، تبلیغ کنندگان و سایر شرکا مشغول به کار شوند. در حال حاضر آن ها درحال مذاکره با ارائه دهندگان بازی که می خواهند به پشتیبانی اسمایلز دسترسی داشته باشند هستند. فراتر از راه اندازی اسمایلز، این استارتاپ قصد دارد تا عملکردی تقریباً مشابه را در برنامه کراس پلتفرم IM+ بگنجاند. راه اندازی این برنامه برای اواسط ماه می و دقیقاً پس از هاوینگ بیت کوین برنامه ریزی شده است.

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین