آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

تصمیم روسیه برای کاهش سرمایه گذاری در بلاک چین

تصمیم روسیه برای کاهش سرمایه گذاری در بلاک چین

 

روسیه قصد دارد تا سال ۲۰۲۴ تنها ۲۸.۴ میلیارد روبل (بیش از ۴۵۰ میلیون دلار) را برای توسعه بلاک چین هزینه کند. این درحالیست که این رقم نسبت به ارقام قبلی اعلام شده ۵۰ درصد کمتر است؛ استراتژی که به اقتصاد روسیه کمک خواهد کرد تا ۵۰۰ میلیارد روبل (حدود ۸ میلیارد دلار) صرفه‌جویی کند.

به گفته شرکت فناوری دولتی روستک روسیه، هزینه های بلاک چین در چهار سال آینده به ۲۸.۴ میلیارد روبل کاهش خواهد یافت. رسانه محلی Kommersant نیز گزارش داده با استناد به نقشه راه روستک، این بودجه به اجرای بلاک چین در مدیریت زنجیره تامین، بخش مسکن و سایر صنایع اختصاص خواهد یافت.

برخی از کارشناسان دلیل اصلی کاهش بودجه را به کاهش میزان «رضایت جهانی» نسبت به این تکنولوژی ربط داده اند. فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) که شامل بلاک چین هم می شود، به اقتصاد روسیه کمک خواهد کرد  ۵۰۰ میلیارد روبل صرفه‌جویی کند و ۶۰۰ میلیارد را هم به شکل مالیات جمع آوری نماید. از این رو پیش بینی می شود تاثیر بلاک چین بر اقتصاد روسیه ۱.۱ تریلیون روبل، معادل ۱۷.۵ میلیارد دلار می باشد.

 

 بیشتر بخوانید:

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

در بورس سرمایه گذاری کنم یا ارزهای دیجیتال؟

بهترین ارزهای دیجیتال برای ترید و سرمایهگذاری

چرا نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال زیاد است؟

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین