آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

رابرت کیوساکی پیش بینی می کند که بیت کوین در سه سال آینده به ۷۵ هزار دلار برسد

رابرت کیوساکی پیش بینی می کند که بیت کوین در سه سال آینده به ۷۵ هزار دلار برسد

 

رابرت کیوساکی، اقتصاددان و نویسنده کتاب پرفروش "پدر پولدار، پدر فقیر"، بار دیگر پیش بینی صعودی خود درباره بیت کوین را در توییتر به اشتراک گذاشت. اما پیش بینی او چیست؟ رسیدن بیت کوین به ۷۵,۰۰۰ دلار در سه سال آینده!

کیوساکی در توئیتی در تاریخ ۱۶ ماه مه اظهار داشت که ترس او از یک اقتصاد رو به افول باعث شده است تا وی بیشتر به خرید سه دارایی اقدام کند که ظاهراً ارزش آن ها را خارج از سیستم مالی سنتی می داند. این سه دارایی عبارتند از طلا، نقره و بیت کوین. توییت این نویسنده توضیح می دهد که وی چه ارزشی برای هر دارایی در سال های آینده پیش بینی می کند. او می گوید: "طلا، نقره و بیت کوین بیشتری بخرید."

وی در ادامه گفت: "قیمت طلا اکنون ۱۷۰۰ دلار است و پیش بینی می شود طی یک سال به ۳۰۰۰ دلار برسد. نقره اکنون ۱۷ دلار قیمت دارد و در ۵ سال آینده به ۴۰ دلار خواهد رسید. قیمت بیت کوین نیز در حال حاضر ۹۸۰۰ دلار است و پیش بینی می شود طی سه سال آینده به ۷۵,۰۰۰ دلار برسد."

با توجه به این اعداد و ارقام، این پیش بینی نشان دهنده رشد تقریبی سالانه ۷۶٪، ۱۹٪ و ۹۷٪ به ترتیب برای طلا، نقره و بیت کوین است. این درصدها نشان می دهد که حداقل با توجه به پیش بینی کیوساکی، بیت کوین پتانسیل مطلوب ترین سوددهی را بین این سه سرمایه دارد. این نخستین باری نیست که رابرت کیوساکی از جایگاه خود برای توصیف مزایای بیت کوین و بلاکچین استفاده می کند. در ماه های اخیر، این اقتصاددان چندین بار در مورد ایمان خود به آینده فناوری صحبت کرده است.

کیوساکی در ماه آوریل با حضور در پادکست آنتونی پومپلیانو (Anthony Pompliano) به ستایش بیت کوین پرداخت و گفت: آنچه باعث می شود به تأیید و ستایش بیت کوین بپردازم تنها یک دلیل است، شما جزئی از سیستم نیستید." او به این نکته اشاره کرد که "طلا و نقره پول خدا هستند و بیت کوین پول مردم بصورت متن باز است."

 

بیشتر بخوانید:

نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر: بیت کوین اکنون جذاب تر شده است

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین