آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ریپل به لیست دارایی های دیجیتال انکوریج تراست افزوده شد

ریپل به لیست دارایی های دیجیتال انکوریج تراست افزوده شد

شرکت انکوریج تراست به عنوان متولی دارایی دیجیتال، ریپل را به لیست دارایی های قابل پشتیبانی با راهکار نهادی خود افزود. این کمپانی در پست بلاگ ۲ آوریل خود اعلام کرد که از ریپل به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ بلحاظ سرمایه بازار پشتیبانی خواهد کرد.

نکوریج ادعا دارد که راهکار وی نسبت به ذخیره سازی سرد امنیت بیشتری دارد، زیرا علاوه بر اینکه از مزیت قابل استفاده بودن دارایی برخوردار است، امکاناتی از قبیل استیکینگ و ایردراپ را هم در دسترس قرار می‌دهد.

به گفته دیه گو مانیکو بنیانگذار و رئیس شرکت انکوریج، پشتیبانی ریپل به منابعی از جمله Xpring متکی است که توسط پلتفرم توسعه دهنده ریپل ساخته و پشتیبانی شده است. برجسته ترین ویژگی آن هم سرور متن باز ریپل است که قدرت دفتر کل ریپل را تامین می‌کند.

این راهکار برای ریپل از روز گذشته در دسترس سرمایه‌گذاران نهادی قرار گرفته و در آینده خدمات و قابلیت‌های بیشتری به آن افزوده می شود. انعطاف پذیری انکوریج این امکان را می‌دهد که از قابلیت های پیشرفته ریپل مانند کانال‌های پرداخت پشتیبانی شود.

بیشتر بخوانید:

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

آموزش جامع ثبت‌نام در صرافی بایننس (Binance)

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

روش های ترید ارزهای دیجیتال

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین