آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بنیانگذار ریپل از ویروس کرونا بهبود یافت

بنیانگذار ریپل از ویروس کرونا بهبود یافت

 

کریس لارسن (Chris Larsen) بنیانگذار و مدیر اجرایی ریپل از این ویروس جان سالم به در برد و به بازیابی کامل دست یافت. وی در قالب یک توییت که در تاریخ دوم آوریل منتشر کرد، از همه کسانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس کار می‌کنند تشکر کرد و همچنین از بیماران بهبود یافته درخواست کرد تا برای استفاده در پیوندهای آنتی بادی، خون خود را اهدا کنند.

لارسن این واقعیت که به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شده را اعلان عمومی نکرده بود و اکثریت جامعه کریپتو وقتی متوجه این اتفاق شدند که توییت وی را  به همراه یک تصویر از وی مشاهده کردند که صورت خود را با ماسک پوشانده بود و دست شست خود را به علامت پیروزی نشان می‌داد.

لارسن علیرغم اینکه کاملا بهبود یافته، از همه افرادی که از این بیماری به سلامتی کامل دست یافته اند، تقاضا کرده با اهدای خون به کسانی که هنوز از این بیماری رنج می‌برند، کمک کنند. زیرا خون کسانی که موفق شده اند با این بیماری مبارزه کنند، حاوی آنتی بادی است. این افراد با انتقال خون می توانند به بسیاری از بیماران کمک کنند تا حتی پیش از تولید آنتی بادی های خود این ویروس را شکست دهند.

کریس لارسن (Chris Larsen) ریپل را تاسیس کرد و تا نوامبر ۲۰۱۶ با سمت مدیر عاملی این شرکت فعالیت می کرد. وی در حال حاضر با عنوان رییس اجرایی هیئت مدیره ریپل فعالیت می‌کند. جالب است بدانید که پس از شروع سیر صعودی قیمت ارزهای دیجیتال در اواخر سال ۲۰۱۷، سمت ثروتمندترین مرد دنیا به لارسن داده شد. او و همسرش هم اکنون حجم زیادی از زمان و پول خود را صرف کارهای بشر دوستانه می کنند.

 

 بیشتر بخوانید:

ریپل (Ripple) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

ریپل (Ripple) به دنبال فراگیری بی سابقه خدمات حواله جات ارزی

ریپل، پلتفرم Xpring خود را در یک سایت عرضه می‌کند

استفاده از ریپل (XRP) در بازار سرگرمی و موسیقی

همکاری بانک ملی مصر با شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین ریپل

استلار (Stellar) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین