آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ریپل (Ripple) به دنبال فراگیری بی سابقه خدمات حواله جات ارزی

ریپل (Ripple) به دنبال فراگیری بی سابقه خدمات حواله جات ارزی

 

شواهد حاکی از آن است که راهکارهای سنتی حواله جات فرا مرزی همچون سوئیفت که تا پیش از بهره گیری از فن آوری بلاکچین نه تنها در کشورهای در حال توسعه، بلکه حتی در کشورهای توسعه یافته فرآیندی زمانبر، هزینه بر و پیچیده بود، در حال منسوخ شدن هستند.

مسئولین شرکت ریپل که سال گذشته با ارائه راهکار xRapid بانکها و شرکت‌های بزرگ را قادر ساخته بودند که حواله جات ارزی بین المللی را تنها طی چند ثانیه انجام دهند، اظهار داشته اند که قصد دارند پا را فراتر گذشته و در راستای طرحی فراگیر با شرکت‌های کوچک و متوسط نیز همکاری نمایند.

مسئولین ریپل افزوده اند هدف از این طرح کمک به توسعه شرکت‌ها و حتی مغازه های کوچک و متوسط و تواناسازی آنان برای توسعه بازارشان است، به طوری که مثلا یک توریست ژاپنی بدون داشتن حساب بین المللی قادر باشد در سفر به تایلند با اتصال اپلیکیشن به حساب بانکیِ محلیِ خود در عرض چند ثانیه هزینه کالای خریداری شده از مغازه ای در تایلند را از یِن به بات تایلند تبدیل کرده و به حساب مغازه دار واریز نماید.

مدیر اجرایی ریپل (Marcus Treacher)، در این خصوص افزود: ارسال و دریافت پرداخت‌های کوچک در سال 2020 تسریع می شود.  Treacher توضیح داد، اقتصاد جهانی رشد بیشتری در پرداخت های کوچک را در سال آینده تجربه خواهد کرد. جریان های کم‌حجم و با ارزش کاهش می‌یابد در حالی که پرداخت‌های کوچک و با حجم بالا رو به افزایش است. این کمک می کند تا شرکت های کوچک و متوسط (SME) خیلی سریعتر وارد بازارهای جدید شوند.

 

 بیشتر بخوانید:

تحلیل تکنیکال ریپل - ۱۰ دی ۱۳۹۸

ریپل، پلتفرم Xpring خود را در یک سایت عرضه می‌کند

استفاده از ریپل (XRP) در بازار سرگرمی و موسیقی

ارز دیجیتال ترون (TRON) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

استلار (Stellar) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین