آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ردیت توکن خود را بر بستر بلاک چین اتریوم ارائه می دهد

 

پلتفرم اجتماعی شناخته شده ردیت، در حال راه اندازی امتیازهای جامعه (Community Points) به عنوان توکن هایی بر بستر اتریوم است. کاربران می‌توانند هر ماه با گذاشتن کامنت یا پست کردن موضوعات جدید در این پلتفرم توکن های جدیدی را به دست آورند. آنان همچنین می توانند این امتیازات را در سرویس‌های مختلف مثل خرید عضویت و رای دهی در انواع نظرسنجی‌ها خرج کنند.


ردیت بر اساس پست اخیر بلاگ خود در حال معرفی ویژگی جدیدی به نام امتیازهای جامعه است. این امتیازات به صورت توکن های استاندارد ERC_20 بر بستر بلاک چین اتریوم ایجاد و ذخیره می شوند. بدین ترتیب این توکن های جدید قابلیت همکاری با ابزارهای موجود در بلاک چین را می یابند.

این امتیازات که در کنار نام کاربری پست ها و کامنت ها به نمایش در می آید، در واقع مقیاس اعتبار و همکاری در جامعه ردیت محسوب می شوند.

توزیع توکن ها ماهانه و بر اساس مشارکت هر کاربر طی چهار هفته گذشته صورت می گیرد. ردیت لیستی از امتیازات به دست آمده در هر ماه را منتشر خواهد کرد و جامعه ردیت برای بررسی و پیشنهاد جایگزین و تغییرات لازم یک هفته فرصت خواهد داشت.

ردیت برای شفاف سازی تمامی تغییرات نسخه نهایی را معرفی خواهد کرد و کاربران برای برداشت امتیازات خود از زمان انتشار فهرست نهایی، شش ماه زمان در اختیار دارند. در غیر اینصورت امتیاز منقضی خواهد شد.

کاربران همچنین بایستی کیف پولهایی را بر بستر بلاک چین اتریوم ایجاد کرده تا آدرس عمومی و کلید خصوصی مورد نیاز برای دستیابی و مدیریت امتیازات موجود در کیف پول را دریافت نمایند.

بر اساس ادعای برخی از اعضای جامعه ردیت، توکن های جدید ERC_20 با دیفای سازگاری دارند و این عامل می تواند در پذیرش گسترده آن بسیار موثر باشد، زیرا ردیت بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.

 

مزایای کیف پول کاغذی بیت کوین

  • امنیت و حریم خصوصی کامل
  • مناسب برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت

 

معایب کیف پول کاغذی بیت کوین

  • خطر مفقود شدن، سرقت یا خرابی کاغذ در گذر زمان
  • عدم کارایی برای استفاده روزمره

 

بیشتر بخوانید:

استقرار اولین کیف پول دیجیتالی در فضا

بهترین کیف پول سخت‌ افزاری ارز دیجیتال کدام است؟

بهترین کیف پول های اتریوم

ارزهای دیجیتال، راهی برای دور زدن تحریم‌ها

تاثیر جنگ تجاری آمریکا و چین بر روی ارزهای دیجیتال

 


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش جامع صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین