آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ردیت توکن های مبتنی بر اتریوم را برای کاربران ارزهای دیجیتال رونمایی کرد

ردیت توکن های مبتنی بر اتریوم را برای کاربران ارزهای دیجیتال رونمایی کرد

 

به گزارش The Block، فروم آنلاین محبوب ردیت در حال آزمایش نسخه بتای دو توکن مبتنی بر شبکه اتریوم است تا کاربران بتوانند برای تولید محتوا پاداش دریافت کنند.

این دو توکن MOONS و BRICKS نام دارند که قرار است به عنوان بخشی از ابتکار جدید این پلتفرم با نام "امتیازات جامعه" به کاربران اعطا شود. سخنگوی ردیت در این رابطه گفت:

«ما مداوماً در حال آزمایش و بررسی راهکارهایی هستیم تا از این طریق راههای ارتباطی کاربران و جوامع مختلف را افزایش دهیم. درحال حاضر به بررسی و تست "امتیازات جامعه" می پردازیم و بازخورد کاربران خود را جمع‌آوری می‌کنیم.»

ردیت همچنین دارای یک صفحه وب است که کاربران را برای بازکردن پلتفرم جدید مدیریت توکن " Vault" راهنمایی می کند. کاربران بواسطه این پلتفرم جدید می‌توانند میزان موجودی توکن های خود را مشاهده کنند و با اپلیکیشن موبایل ردیت آنها را خرج کنند. هر دوی این توکن ها از نوع توکن های ERC-20 بر بستر بلاک چین اتریوم هستند و کاربران با ایجاد Vault عملاً یک کیف پول جدید اتریومی می سازند تا بتوانند توکن های خود را در آن ذخیره کنند.

شایان ذکر است که این پلتفرم جدید هم اکنون در مرحله آزمایشی خود قرار دارد و این آزمایش تا تابستان ۲۰۲۰ به طول می انجامد. در این مدت ممکن است فاکتورهایی چون میزان موجودی، تراکنش ها و عضویت با اصلاحاتی مواجه شود. پس از این مرحله اما "امتیازات جامعه" به شبکه اصلی اتریوم انتقال خواهد یافت. در ضمن کاربران ردیت می توانند از این توکن ها برای رای دادن و امتیازدهی به تولید کنندگان محتوا و همچنین انتقال وجوه خود استفاده کنند. نکته دیگر اینکه این فروم موجودی توکن های کاربران را به عنوان روشی برای سنجش اعتبار به نمایش خواهد گذاشت.

 

بیشتر بخوانید:

اتریوم 2 چیست و بلاکچین آن چگونه کار میکند؟

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

بازار ارزهای دیجیتال تا کجا می‌تواند پیشرفت کنند؟

چالش های تنظیم مقررات بیت کوین و ارزهای دیجیتال

بلاک‌چین و هوش‌ مصنوعی، تقابل دو تکنولوژی آینده

بلاک چین و اینترنت اشیا


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین