آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بلاکچین عمومی انتخاب طبیعی و لازم برای بقاست!

بلاکچین عمومی انتخاب طبیعی و لازم برای بقاست!

 

بانک ها و ارائه دهندگان خدمات مالی کره جنوبی بیش از پیش بدنبال استفاده از راه حل های بلاکچین عمومی هستند. سئول تاکنون از طیفی از پروژه های بلاکچین صرفا خصوصی حمایت کرده و حتی چندین میلیون دلار در آن ها سرمایه گذاری کرده است ولی بانک های کره جنوبی خودشان را برای تغییر سیاست دولت سئول آماده می کنند.

به نقل از میرا کیم (Mira Kim)، مشاور بلاکچین کره جنوبی، «برای بانک هایی که می خواهند به هم متصل شوند پروژه های بلاکچین خصوصی بشدت محدودیت زا هستند. آینده از آن پروژه های عمومی است و کسب و کارهای بزرگی که می خواهند همراه با نوآوری پیش بروند بر دولت فشار می آورند.»

پر پاکسنت، مدیر بانک پیشروی NH Bank، هشدار می دهد با این که بانک ها به سمت راه حل های بلاکچین عمومی می روند، دولت بکندی همراهی می کند.

بخش مالی با اشاعه بیت کوین، آلت کوینز و ارزهای رسمی دیجیتال سریعا متوجه شد که از راه حل های بلاکچین عمومی می توان برای کمک به بقای بانک ها استفاده کرد. روش های بلاکچین عمومی به بخش مالی سنتی مزیت رقابتی می بخشد و بکارگیری آن انتخابی طبیعی برای بقایشان است. سئول همچنان رویکرد دو لایه ای نسبت به بلاکچین و فناوری رمزارزها دارد. از یک طرف کسب و کارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال را بشدت تحت مقررات کنترل می کند. از طرف دیگر به تشویق تحقیقات و بکارگیری بلاکچین خصوصی در سراسر کشور می پردازد.

 

بیشتر بخوانید:

بررسی نسل‌های مختلف بلاکچین

چالش‌های کلیدی بلاک‌چین در سال ۲۰۲۰

آیا بلاکچین می‌تواند راه حل برون رفت از معضلات اقتصادی باشد؟

رسیدگی به پرونده‌های قضائی، با استفاده از بلاکچین و هوش مصنوعی

پلتفرم های بلاکچینی، جایگزینی برای یوتیوب!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.