آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

فرانک دیجیتال سوئیس به زودی عرضه خواهد شد

فرانک دیجیتال سوئیس به زودی عرضه خواهد شد

 

بانک سوئیسی علاقمند به کریپتوی Sygnum AG شرایطی را برای سرمایه گذاری مردم در اقتصاد دارایی های دیجیتال فراهم کرده و از مدل دیجیتال فرانک سوئیس با نام DCHF خبر داده است. توکن DCHF با هدف کمک به تجارت اوراق بهادار طراحی شده و از سوی فرانک سوئیس هم مورد پشتیبانی کامل قرار می گیرد. توکن مذکور در Sygnum، بانک ملی سوئیس نگهداری می شود.

به گزارش منابع نزدیک به این بانک، این استیبل کوین به عبارتی برای تسهیل خرید و فروش ابزارهای مالی مثل سهام، اوراق قرضه و غیره ایجاد شده است. از طرف دیگر، شرکت SIX Group در حال توسعه صرافی SDX برای مبادله دارایی های دیجیتال تو‌کنیزه شده می باشد که بانک Sygnum از اعضای کنسرسیوم توسعه دهنده این پلتفرم دارایی های دیجیتال است.

گزارشات حاکی از اینست که پلتفرم SDX اواخر سال جاری راه اندازی می شود و برای کاربران امکان خرید و فروش سهام، اوراق قرضه و انواع خودروهای مالی را با سرعت بیشتر و بصورت مقرون به صرفه تر فراهم می آورد.

به گفته بانک Sygnum، استیبل کوین DCHF در پرداخت سود سهام به سرمایه گذاران هم قابل استفاده است. بنیانگذار بانک با اشاره به این مطلب که فرانک دیجیتالی جدید سوئیس در بهبود عملیات های بانک و همچنین در افزایش سطح کارایی آن تاثیر بسزایی دارد، افزود:

استیبل کوین های مورد اعتماد در توسعه اکو سیستم دارایی دیجیتال بسیار اهمیت دارند. توکن DCHF به گونه ای طراحی شده که در افزایش قابل توجه کارایی عملیاتی بسیار موثر واقع می شود و همزمان توسعه مدل‌های تجاری جدیدی را هم ترویج می کند.

 

بیشتر بخوانید:

ورود بانک مرکزی اروپا به حوزه ارزهای دیجیتال

فناوری بلاک چین و بانکداری

بانکداری بر روی بلاکچین (بخش اول)

بلاک چین و آینده زیر ساخت های مالی (بخش اول)

بلاک چین و آینده زیر ساخت های مالی (بخش دوم)

بلاک چین در سیستم‌های پرداخت


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال - ارز دیجیتال، بورس، فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.