آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

مردم کریپتو را بیشتر صرف خرید لباس می کنند تا مواد مخدر و اقلام غیر قانونی

 

طی یک بررسی و مطالعه افراد آشنا با ارزهای دیجیتال ثابت شد که کنتراست آشکاری بین درک عمومی از کاربردهای کریپتو و کاربردهای واقعی آن وجود دارد. این مطالعه که توسط شرکت تحقیقاتی Visual Objects منتشر شد، نشان می دهد که خرید غذا و لباس از رایج ترین موارد کاربرد ارزهای دیجیتال می باشد.

یافته ها حاکی از آن است که بین درک عموم مردم و آنچه که در واقعیت اتفاق می افتد، تفاوت زیادی وجود دارد. بسیاری از افرادی که به سوالات این نظرسنجی پاسخ دادند، نظرشان این بود که بیشترین موارد کاربرد ارزهای دیجیتال در حوزه تجارت و فعالیت های غیر قانونی می باشد.

داده های این نظرسنجی از بین ۹۸۳ امریکایی جمع آوری شده که با حوزه ارزهای دیجیتال آشنایی دارند و ۱۲۰ نفر آنان سابقه تراکنش های کریپتو داشته اند.

۴۰ درصد شرکت کنندگان گفتند که با پیش بینی افزایش قیمت اقدام به خرید کریپتو کرده اند، ۳۰ درصد موارد استفاده این ارزها را به خرید آیتم های غیرقانونی و ۲۳ درصد هم به خرید تجهیزات الکترونیکی ربط داده اند. کمترین آیتم ها به خرید پوشاک و املاک و مستغلات با میزان ۱۵ درصد و خرید اقلام غذایی به میزان ۱۴ درصد مربوط بود.

نظرسنجی که اخیرا توسط Economist and Crypto.com صورت گرفت هم نشان می دهد که پرداخت های معمول از جمله موارد استفاده مهم دارایی های دیجیتال می باشد.

در این نظرسنجی، ۳۴.۲ درصد از کل شرکت کنندگان پرداخت های آنلاین را به عنوان بیشترین کاربرد این ارزهای مجازی نام بردند. اریک انزینی، مدیرعامل پلتفرم Crypto.com که عمده پرداخت های آنلاین از طریق آن صورت می گیرد، به کوین تلگرام گفت:
«این یک شاخص قوی روند است که نشان می‌دهد ارزهای دیجیتال مورد پذیرش عمده مردم قرار گرفته اند و پتانسیل افزایش کارایی زیرساخت پرداخت را دارد.»

بیشتر بخوانید:

کرونا ویروس، بحران اقتصادی و تاثیر آن بر بیت کوین

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

کرونا و جهش سیستمی اقتصاد دنیا

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

شرکت‌های ارز دیجیتال در حال توسعه طرح‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا

بلاک چین راه نجات جهان از شر ویروس کشنده کرونا


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.