آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

افزایش ۳۰۰ درصدی کاربرد اینترنت در کره شمالی و روی آوردن دولت به ارزهای دیجیتال

افزایش ۳۰۰ درصدی کاربرد اینترنت در کره شمالی و روی آوردن دولت به ارزهای دیجیتال

 

کاربرد اینترنت در کره شمالی شاهد افزایش ۳۰۰ درصدی طی سه سال گذشته بوده، چراکه دولت این کشور برای فعالیت های مختلف به ارزهای دیجیتال متکی بوده است.

طبق مطالعات جدید، استفاده از رمز ارزها و تکنولوژی بلاک چین جزء اصلی ترین تاکتیک‌های این کشور برای کسب درآمد و همین طور انتقال و استفاده از وجوه می باشد. در این تحقیق که در نهم فوریه با عنوان «دولت کره شمالی چگونه از اینترنت به عنوان ابزاری برای حکومت های سرکش بهره می برد؟» منتشر شد، فعالیت اینترنتی رهبران ارشد کره شمالی در محدوده تاریخی اول ژانویه ۲۰۱۹ تا اول نوامبر ۲۰۱۹ مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

طبق این تحقیق، کره شمالی به استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان یک سلاح استراتژیک ادامه می دهد. این در حالیست که نخبگان سیاسی و نظامی کشور مکررا در هک های گسترده صرافی های رمزارز کره‌شمالی و کلاهبرداری های این حوزه نقش داشته اند. این مطالعه می گوید علاوه بر فعالیت های غیر قانونی بانکی و جرایم مالی، تولید و سرقت ارزهای دیجیتال به منبع درآمد مهمی برای کسب درآمد و همچنین وسیله ای برای دور زدن تحریم های بین المللی و مقررات تبدیل شده است.

 

بیشتر بخوانید:

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

قوانین موفقیت در ترید و معامله گری

ترید (Trade) یا معامله ارز دیجیتال دقیقا به چه معناست؟

روش های ترید ارزهای دیجیتال

 تفاوت سرمایه گذاری در بورس ایران با بازار ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین