آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

شرکت‌های ارز دیجیتال در حال توسعه طرح‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا

 شرکت های ارز دیجیتال در حال توسعه طرح‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا

 

دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) برای ارائه طرح های آماده سازی جهت مقابله با ویروس کرونا به شرکتهای تحریم شده ارز دیجیتال نیاز دارد؛ اقدامی که نشان از جدیت و تاثیر ویروس COVID_19 بر تجارت و همچنین بهداشت عمومی دارد.

طبق نامه منتشر شده در روز سه‌شنبه، مشاغل ارزهای مجازی باید برنامه‌های خاصی برای مبارزه با ویروس کرونا تولید کنند. مقدمات این برنامه‌ها باید شامل راهبردهای حفاظت از کارمندان، کاهش خطرات سایبری، طرح های مقابله با فجایع و همچنین رویه هایی جهت تضمین موفقیت عملیات ها در شرایط بحرانی باشد.

سازمان تنظیم مقررات از این احتمال که ممکن است هکرها از شیوع این ویروس سو استفاده کنند، ابراز نگرانی کرد. NYDFS احتمال هک را پیش بینی کرده و به شرکتها توصیه می‌کند تا اقدامات امنیتی قوی تری را جهت کشف و بررسی رفتارهای فریب دهنده احتمالی در معاملات و برداشت ها اتخاذ کنند.

طبق این نامه، شرکت ها موظفند برنامه‌های خود را ظرف ۳۰ روز آینده ارائه دهند. تغییر چشمگیر افکار عمومی، چشم انداز دولت و واقعیت‌های دنیای تجارت در هفته اخیر باعث شده برنامه هایی طراحی شود که شاید تا چند روز اخیر جزء اقدامات پیشگیرانه بود، ولی برای زندگی امروز ایالت نیویورک بسیار حیاتی می باشد.

 

بیشتر بخوانید:

کرونا و جهش سیستمی اقتصاد دنیا

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

معرفی کروناکوین (NCOV) و ارتباط آن با شیوع ویروس کرونا

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین