آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

قاضی دادگاه نیویورک: تلگرام حق توزیع گرام‌های خود در هیچ کشوری را ندارد

 قاضی دادگاه نیویورک: تلگرام حق توزیع گرام‌های خود در هیچ کشوری را ندارد

 

قاضی دادگاه نیویورک حکم ممنوعیت عرضه توکن گرام توسط تلگرام را از سوی تمامی نهادهای داخل آمریکا و خارج از آن را صادر کرد.

در تاریخ اول آوریل، قاضی ایالتی آمریکا کوین کسل به درخواست این شرکت پیام رسان مبنی بر شفاف سازی حکم اولیه دادگاه در تاریخ ۲۴ مارس پاسخ داد. او تلگرام را از توزیع توکن هایش به سرمایه گذاران غیر امریکایی شرکت کننده در عرضه اولیه این توکن (ICO) منع کرد. در این رابطه باید بدانید که حدود ۱.۲۷ میلیارد دلار سرمایه جهت تامین بودجه توسعه شبکه باز تلگرام (TON) از سوی سرمایه گذاران خارجی تهیه شده بود.

قاضی در واکنش به درخواست تلگرام جهت شفاف سازی، از مسائل مطرح شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC) جانبداری کرد. وی گفت که تلگرام نسبت به حکم اولیه دادگاه هیچ واکنشی نداشته، در حالی که این حکم تلگرام که از اکتبر ۲۰۱۹ ارائه شده بود، آن را از توزیع این توکن به تمامی اشخاص و نهادها منع کرده بود.

ازطرفی‌ تلگرام نتوانسته بود ادعایش مبنی بر ارائه تمهیدات محافظتی با هدف جلوگیری از دسترسی سرمایه‌گذاران امریکایی به توکن های گرام را به دادگاه ثابت کند. قاضی خاطرنشان کرد که تلگرام همچنین نتوانسته نشان دهد که این تمهیدات به چه نحو اصلاحات قانونی در توافقنامه های فروش گرام در سال ۲۰۱۸ را دربرمی‌گیرد.

دادگاه افزود که بلاک چین TON با هدف ناشناس نگه داشتن خریداران و فروشندگان این توکن توسعه یافته است و با این دلیل از حکمش دفاع کرد و اعلام کرد که این قانون منع شامل خریداران و فروشندگان خارجی این توکن نیز می شود. جامعه TON اما اظهار داشته که ممکن است علیرغم حکم دادگاه شبکه را راه‌اندازی کند، کمااینکه نماینده فدور اسکوراتوف قبلاً به کوین تلگراف اعلام کرده بود که جامعه آماده ارائه شبکه در تاریخ ۲۶ مارس بوده است. وی گفت:

«در حال حاضر دو شبکه آزمایشی متفاوت وجود دارد که حداقل یک گروه در این جامعه آمادگی راه اندازی شبکه را دارد.»

 

 بیشتر بخوانید:

امیدواری تلگرام به فروش توکن‌هایش به سرمایه گذاران غیر آمریکایی

بلاک چین تلگرام چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

وایت پیپر بلاک چین تلگرام (TON)

اطلاعیه رسمی تلگرام در خصوص بلاکچین TON و توکن‌های گرام (Gram)

اطلاعیه رسمی تلگرام پیرامون ابهامات شبکه TON و ارز بومی گرام

آیا به سیگنال های خرید در کانال ها و گروه های تلگرامی اطمینان کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین