آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ستاره بسکتبال NBA از هواداران خواست که قرارداد او را ۲۴.۶ میلیون دلار بخرند! آیا بیت کوین دلیل آن است؟

ستاره بسکتبال NBA از هواداران خواست که قرارداد او را ۲۴.۶ میلیون دلار بخرند! آیا بیت کوین دلیل آن است؟

 

آخرین تلاش های بسکتبالیست حرفه ای اسپنسر دینویدی (Spencer Dinwiddie) برای توکنی کردن قرارداد NBA خود، باعث شده است تا این ستاره با تلاش برای جمع آوری معادل نقدی ۲۶۲۵.۸ بیت کوین - معادل تقریباً ۲۴.۶ میلیون دلار در زمان نگارش این خبر، کمپینی با نام Gofundme را راه اندازی کند.

دینویدی این کمپین را با عنوان عجیب و غریب "Dinwiddie X BTC X NBA" راه اندازی کرد تا قاطعانه "تعهدش به توییت های قبلی خود" را تأیید کند. او در این توئیت ها به هواداران خود این فرصت را داد تا در ازای مبادله ارزش قراردادش بصورت بیت کوین، انتخاب کنند که او به کدام تیم NBA برود. با این حال، این کمپین جدید درخواست مبلغ نقدی را دارد که معادل بیت کوینی است که او قبلاً خواسته بود، مبلغی معادل ۲۴.۶۳ میلیون دلار. در صورت عدم موفقیت این کمپین، دینویدی ادعا می کند که تمامی پول جمع آوری شده به یک موسسه خیریه ناشناس اختصاص خواهد یافت.

از زمان راه اندازی این کمپین در ساعاتی پیش، کمک های مالی عجیب و غریبی از ۶۵ اهدا کننده و با مبلغ ۶۹۰ دلار جمع آوری شده است. در سپتامبر سال ۲۰۱۹، دینویدی برای اولین بار از قصد خود برای توکنی کردن تمدید قراردادش پرده برداشت. طبق گزارش ها، بعدها مشخص شد این قرارداد ۳۴ میلیون دلار ارزش داشته است. با این حال، این پیشنهاد به عنوان فرصتی برای سرمایه گذاران برای دریافت اصل و بهره وجوه خود مطرح شد. در حالی که در ماه های اخیر بسیاری از سازمان های ورزشی به دنبال ایجاد مشارکت با شرکت های کریپتو برای ارائه نمایندگی های ستاره ها برای هواداران بوده اند، اما به نظر می رسد تعداد کمی از پیشگامان این کار را انجام داده اند. ماه گذشته، مارک کوبان، سرمایه گذار میلیاردر و مالک تیم دالاس ماوریکس حاضر در NBA، اظهار کرد که از زمان راه اندازی بیت کوین به عنوان گزینه ای برای هواداران به منظور خرید بلیط و کالا در آگوست سال ۲۰۱۹، این تیم مبلغ ناچیز ۱۳۰ دلار را بصورت بیت کوین دریافت کرده است.

 

بیشتر بخوانید:

اوج سلامت شبکه بیت کوین پس از هاوینگ

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

پس از هاوینگ، ماینرها دیگر بزرگترین فروشندگان بیت کوین نخواهند بود!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین