آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

مقایسه بیت کوین با اپل و آمازون توسط مکس کیسر

مقایسه بیت کوین با اپل و آمازون توسط مکس کیسر

 

بیت کوین همواره به خاطر دوره های نوسانی نفس گیر خود مورد انتقاد قرار گرفته است، نوساناتی که ممکن است باعث شود اوضاع هرگز به سود مشارکت کنندگان این بازار بازنگردند. با این حال، مکس کیسر، اقتصاددان و مجری راشا تودی می گوید که در هنگام حرکات شدید قیمتی، این نوسانات بیت کوین هیچ تفاوتی با سهام شرکت های برتری مانند آمازون و اپل نخواهد داشت.

سال ۲۰۲۰ باعث شد تاجران بدون در نظر گرفتن طبقه دارایی، بسیار با احتیاط عمل کنند، زیرا بازارها اصلاً در وضعیت پایدار و مطمئنی نبوده اند. به عنوان مثال، نفت در ماه فوریه و پیش از کاهش قیمت به منفی ۳۷.۶۳ دلار در هر بشکه در ۲۰ آوریل، بی ثبات تر از بیت کوین بود.

به دلیل بحران نقدینگی در ماه مارس، هم بیت کوین و هم بازار سهام امریکا، کندل های قرمز شگرفی را ثبت کردند که در تاریخ ثبت خواهد شد. در تاریخ ۱۰ ماه مه نیز این بازارها یک حرکت طوفانی دیگر را انجام دادند که معامله گران را مبهوت خود کرد.کیسر اظهار داشت اقتصاددانانی که از عدم ثبات شکایت می کنند، هرگز خودشان میلیاردر نمی شوند، زیرا همین بی ثباتی هاست که فرصت ها را ایجاد می کند.

کیسر نخستین اقتصاددانی نیست که بیت کوین را با دو شرکت بزرگ امریکایی اپل و آمازون مقایسه می کند، دو شرکتی که به همراه فیسبوک، آلفابت و مایکروسافت بیش از ۱۷ درصد از شاخص S&P 500 را تشکیل می دهند.

جو کرنن، مجری کهنه کار CNBC نیز یک بار به مقایسه بین بیت کوین و آمازون پرداخته است: شما می توانید اصطکاک انتقال پول به هرکس را به صفر برسانید، مانند آمازون که خرده فروشی را به صفر رساند. علاقه مندان کریپتو همچنین دوست دارند اپل را مثال بزنند تا ثابت کنند چرا بیت کوین همیشه می تواند خود را بازیابی کند.

 

بیشتر بخوانید:

مشاغل مربوط به بلاک چین بالاترین دستمزد را در بریتانیا به خود اختصاص داده اند!

اوکراین در نظر دارد از تأسیسات اتمی برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده کند

منطقه ای در چین به تنهایی یک سوم از هش‌ریت بیت‌کوین در جهان را به خود اختصاص داده است

تریدرهای بزرگ می گویند هاوینگ بیت کوین اتفاق چندان خاصی نیست

تعداد بلاک‌های اتریوم از ۱۰ میلیون عبور کرد


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین