آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

صرافی بایننس اولین بورس اوراق بهادار غیرمتمرکز را راه‌ اندازی می‌کند

صرافی بایننس اولین بورس اوراق بهادار غیرمتمرکز را راه‌ اندازی می‌کند

 

صرافی بایننس، شرکت آلمانی Neufund و شرکت MSX، بزودی همکاری مشترک خود را برای ایجاد نخستین بورس اوراق بهادار قانونی و غیرمتمرکز آغاز خواهند کرد. با این اتفاق جزیره مالت گام جدیدی در جهت پیشرفت اقتصادی و تبدیل شدن به اولین جزیره بلاکچینی دنیا بر خواهد داشت.

 سیلویو سمبری (Silvio Schmebri)، دبیر پارلمان جمهوری مالت در خصوص توسعه اقتصادی و ورود کشورش به حوزه نوآوری های دیجیتالی اظهار داشت، این نوآوری‌های جدید می تواند مقدمات لازم جهت پیشرفت‌های جمهوری مالت در زمینه اقتصادی را بیش از گذشته فراهم نماید.

وی در ادامه افزود:

ظهور فناوری بلاکچین به تقویت اکوسیستم ما کمک می کنند تا بتوانیم مالت را به نخستین جزیره بلاک چینی دنیا تبدیل کنید. ایجاد بورس اوراق بهادار قانونی و غیرمتمرکز، فرصت‌های زیادی را برای مالت فراهم می‌آورد تا بتواند در بازار اصلی با اپراتورهایی مانند Neufund و در بازار ثانویه با اپراتورهایی مانند OKEx همکاری کنند. در نهایت این پلتفرم‌ها همچنان به توسعه بیشتر ادامه خواهند داد تا اپراتورهای دیگر بتوانند به جزیره بلاک چینی ما وصل شوند و بخشی از آن باشند.

جوزف بورگ (Joseph Borg)، یکی از بنیانگذاران کمپانی Bitmalta در این خصوص می‌گوید:

ایجاد اولین بازار بورس غیرمتمرکز در مالت، بازی جدیدی در حوزه‌ی عرضه اولیه سکه (ICO) ها ایجاد می‌کند و راه را برای فهرست نمودن توکن ها از سوی صادرکنندگان هموار می‌سازد. با این اتفاق، یک دردسر بزرگ برای تیم های توسعه‌دهنده ICO بوجود می‌آید.

تحلیلگران اقتصادی پیش‌بینی می‌کنند که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال تا سال پایان سال 2020 به بیش از 1 تریلیون دلار خواهد رسید. با این رشد معادلات و به طبع آن افزایش قیمت‌ها بدیهی است که اقتصادهای وابسته به ارزهای دیجیتال تحت تاثیر قرار بگیرند. رئیس سازمان بورس اوراق بهادار مالت، جوزف پورتلی، می‌گوید:

ما بسیار خوشحال هستیم که کمپانی Neufund را به عنوان شریک اصلی خود در پیاده‌سازی صرافی ارز دیجیتال انتخاب نموده‌ایم. پلتفرم معاملاتی طراحی شده به طور کامل با بازارهای مالی ترکیب شده است و با پروژه آزمایشی پیش رو، ما یکی از دولت‌های پیشگام در زمینه ارائه خدمات مالی دیجیتال در سراسر جهان خواهیم بود.

 

بیشتر بخوانید:

آموزش جامع ثبت‌نام در صرافی بایننس (Binance)

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش جامع صرافی IDEX

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز چه تفاوت‌هایی دارند؟

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

سختگیری صرافی بیتفینکس (Bitfinex) برای احراز هویت کاربران

بازگشت صرافی پولونیکس (Poloniex) به روزهای اوج خود!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین