آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

عضو هیئت مدیره کمپانی لجر ایکس در مقام مدیر اجرای بورس معاملات آتی میامی ادامه فعالیت می‌دهد

عضو هیئت مدیره کمپانی لجر ایکس در مقام مدیر اجرای بورس معاملات آتی میامی ادامه فعالیت می‌دهد

 

مارک وتجن، رئیس پیشین کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اکنون در مقام مدیر اجرای شرکت بورس معاملات آتی میامی (MIAX) ادامه فعالیت می‌دهد که زمانی به تلاش برای تصاحب صرافی معاملات بیت کوین متهم شده بود.

به گزارش خبرگزاری کوین دسک، وتجن در پست جدیدش بر روی محصولات مبتکرانه و آتی از جمله مشتقات کریپتو و همچنین به عنوان واسطه نظارتی برای شرکت میامی اینترنشنال هلدینگ ( MIH) کار خواهد کرد. در این اطلاعیه آمده است:

«وتجن در پروژه های مربوط به تجارت آتی MIAX نقش محوری ایفا خواهد کرد؛ فعالیت هایی که از معاملات الکترونیک تا محصولات نوآورانه از جمله اوراق بهادار دیجیتال و دارایی‌های کریپتو و همچنین مشتقات آنان متنوع است.»

بورس معاملات آتی میامی یکی از سهامداران کمپانی لجر ایکس است که اخیراً به تلاش برای تصاحب صرافی بیت کوین توسط یکی از اعضای هیئت مدیره خود متهم شد. نیکلاس اون گاندن یکی از سرمایه گذاران و کاربر پلتفرم لجر ایکس با انتشار نامه‌ای MIAX را متهم کرد که با اعضای هیئت مدیره شرکت مادر در جلسات خصوصی شرکت کرده است.

نتیجه نگارش این نامه چیزی نبود جز تعلیق هیئت مدیره لجر ایکس و متعاقباً حذف بنیانگذاران پاول و ژوسیکا چو در سال گذشته. در نتیجه شرکت در اواسط ماه ژانویه، بنیانگذار و مدیر ارشد سابق فناوری یعنی Zach Dexter را به عنوان مدیرعامل جدید معرفی کرد. وتجن طی بیانیه ای گفت:

«بورس معاملات آتی میامی به ارائه محصولات مبتکرانه و قدرت انتخاب و نوآوری در بازار تعهد دارد.»

 

بیشتر بخوانید:

قرارداد آتی بیت کوین (Bitcoin Futures) چیست؟ هر آنچه که باید بدانید

علت تفاوت قیمت بیت کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال چیست؟

خرید با بیت کوین: چه شرکت‌هایی بیت کوین را پذیرفته‌اند؟

سگویت (SegWit) چیست و چگونه کار می‌کند؟

برگزیت به نفع بیتکوین!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین