آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

جمع آوری کمک های مالی در قالب بیت کوین توسط صلیب سرخ ایتالیا

جمع آوری کمک های مالی در قالب بیت کوین توسط صلیب سرخ ایتالیا

 

طبق اخبار منتشر شده در ۱۲ مارس، صلیب سرخ ایتالیا و کمیته کولی آلبانی در حال جمع آوری کمک ها در قالب بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هستند تا از این طریق به جنگ با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور روند. این کمک ها با حمایت هلپربیت (Helperbit) گردآوری می شود.

هدف این کمپین، تهیه داروهای پیشرفته و مورد نیاز برای مقابله با موارد ابتلا به کووید_۱۹ در کشور می باشد. پیش‌بینی می‌شود مبلغ ۱۰ هزار یورو برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای زیر ساختارها جمع‌آوری شود.

برونو پیتروسانتی، رئیس کمیته کولی آلبانی با بیان اینکه تعداد بیماران مبتلا به این ویروس در حال افزایش است و تعداد تخت های بیمارستان برای این گونه افراد محدود می‌باشد، کاهش فشار وارد شده بر پرسنل بیمارستان ها را بسیار ضروری می داند.

از دیگر استارتاپ های حامی این کمپین باید به استارت آپ Young Sri اشاره کرد که در زمینه فین‌تک و ارزهای دیجیتال فعالیت دارد و همینطور شبکه آموزش بلاکچینی ایتالیا که یک سازمان غیرانتفاعی است و به انتشار اطلاعات مورد نیاز در ارتباط با بیت کوین و بلاک چین در محدوده ایتالیا می پردازد.

نماینده شبکه آموزش بلاک چین ایتالیا، امیلیانو پالرمو بر اهمیت این پلتفرم ها در ارائه شفاف سازی کمک های مالی در شرایط اضطراری کشور تاکید ویژه‌ای دارد. در حال حاضر، میزان مرگ و میر ناشی از شیوع ویروس کرونا در این کشور از مرز ۱۲۰۰ نفر عبور کرده و طبق داده‌های رسمی ۱۷,۶۰۰ مورد ابتلا هم گزارش شده است.

 

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

کرونا و جهش سیستمی اقتصاد دنیا

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

معرفی کروناکوین (NCOV) و ارتباط آن با شیوع ویروس کرونا

ترافیک جستجوی «بیت کوین کرونا ویروس» از «هاوینگ بیت کوین» در گوگل فراتر رفت!

شرکت‌های ارز دیجیتال در حال توسعه طرح‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا 


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین