آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

آیا آینده فناوری بلاکچین به آسیا تعلق دارد؟

آیا آینده فناوری بلاکچین به آسیا تعلق دارد؟

 

از زمان پایان جنگ جهانی دوم، ایالات متحده آمریکا در نقش رهبر جهانی در عرصه نوآوری ظاهر شده و به عبارتی در صدر استقبال از فناوری های نوظهور قرار گرفته است. این موقعیت امتیاز استراتژیکی برای توصیف نحوه اتخاذ این فناوری و تعیین استانداردهای اساسی برای استفاده از آن به کشور داده است. بااین حال، با ورود به دهه جدید، ایالات متحده در معرض خطر از دست دادن جایگاه خود قرار گرفته، چراکه آسیا تاثیر چشمگیری بر آینده فناوری خواهد گذاشت.

بزرگترین رقیب آمریکا، چین است که طی چند سال گذشته بر توسعه فناوری های نوظهور مثل بلاک چین و هوش مصنوعی متمرکز بوده است. درحالیکه اعضای PwC به ایالات متحده به عنوان پیشرفته ترین سرزمین توسعه دهنده بلاک چین در دنیای امروز می نگرند، معتقدند که در بازه زمانی سه تا پنج سال آینده، چین به عنوان رهبر این حوزه عمل خواهد کرد.

از ماه ژانویه تاکنون بیش از ۵۰۰ پروژه در سازمان فضای مجازی چین ثبت شده است، کمااینکه طبق گزارش شرکت اطلاعات بازار IDC آمریکا، مبلغ سرمایه گذاری چین در حوزه فناوری بلاک چین تا سال ۲۰۲۳ از ۲ میلیارد دلار تجاوز خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید:

بررسی نسل‌های مختلف بلاکچین

روحانی: با استفاده از فناوری بلاکچین رمز ارز کشورهای اسلامی را ایجاد می‌کنیم!

آیا بلاکچین می‌تواند راه حل برون رفت از معضلات اقتصادی باشد؟

رسیدگی به پرونده‌های قضائی، با استفاده از بلاکچین و هوش مصنوعی

پلتفرم های بلاکچینی، جایگزینی برای یوتیوب!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.