آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ورود هند به دنیای ارزهای دیجیتال

ورود هند به دنیای ارزهای دیجیتال

 

گزارش‌هایی در دست است مبنی بر اینکه دیوان عالی محدودیت‌های اعمال شده بر سر راه معامله رمز ارزها را نقض کرده است.

به گزارش پایگاه خبری محلی روزنامه اقتصاد تایمز، دیوان عالی هندوستان محدودیت‌های تجارت کریپتو را نقض کرده است. بانک مرکزی هندوستان تمام قوای خود را برای اعمال ممنوعیت هر گونه مبادله دارایی های دیجیتالی توسط افراد و مشاغل بکار گرفته است. این کمپین در آوریل ۲۰۱۸ از سر گرفته شد و طی بخشنامه‌ای به بانک‌ها و شرکت‌ها دستور داده شده حق داد و ستد با ارزهای دیجیتال را ندارند. بدین ترتیب به صرافی‌های مجاز و سرویس دهندگانی که در این صنعت مشغول به کار بودند هم فرصت داده شد طی سه ماه از این اکوسیستم خارج شوند.

بانک مرکزی هندوستان از اقدامات خود دفاع کرد و پرونده ای که ماه‌ها در دیوان عالی به تعویق افتاده بود را به جریان انداخت. بر اساس ادعای بلومبرگ، هیئتی متشکل از سه قاضی با نظارت دادگستری Rohinton F.Nariman بر سر دادخواست های مطرح شده از سوی صرافی‌های ارز دیجیتال، استارتاپ ها و ارگان های صنعتی توافق کردند. حجم بالایی از این دادخواست ها برای این امر اصرار داشتند که بانک مرکزی مجاز به اعمال ممنوعیت دارایی های دیجیتالی نیست، ضمن اینکه در دستورالعمل آن هم موضوع به اندازه کافی مورد بررسی قرار نگرفته است.

 

بیشتر بخوانید:

ورود بانک مرکزی اروپا به حوزه ارزهای دیجیتال

همکاری بانک ملی مصر با شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین ریپل

IBM از فناوری بلاک‌چین برای مبارزه با سارقین پهبادها استفاده می‌کند!

بلاک‌چین در کدام صنایع استفاده می‌شود؟

بلاک چین در صنعت مخابرات (بخش دوم)

دلار یا بیت کوین؟ در کدام سرمایه گذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال - ارز دیجیتال، بورس، فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین