آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ارائه آپشن قرارداد هوشمند غیرمتمرکز از سوی بلاک چین IBM

ارائه آپشن قرارداد هوشمند غیرمتمرکز ازسوی بلاک چین IBM

 

بلاک چین IBM با هدف ارائه گزینه جدید مدیریت غیر متمرکز به مشتریان خود در تلاش است راهکار بلاک چینی سازمانی خود را بروزرسانی کند و از این طریق به طرفین معامله اجازه دهد تا پارامترهای قرارداد هوشمند را پیشنهاد و اصلاح نمایند.

شرکت فناوری اطلاعات بلوچیپ (Blue-Chip) هفته گذشته اعلام کرد که پلتفرم بلاک چین IBM می‌تواند تغییرات لازم در دفتر کل غیر متمرکز Hyperledger Fabric 2.0 را ایجاد کند. این پلتفرم در پست وبلاگ خود اعلام کرد که این بروزرسانی علاوه بر بهبود عملکرد و سطح حریم خصوصی داده ها می تواند در مدیریت قرارداد هوشمند پلتفرم هم تغییراتی ایجاد کند.

پلتفرم بلاک چین IBM از نسخه ۲.۰ هایپرلجر فابریک پشتیبانی خواهد کرد و همچنین قابلیت های جدیدی را پیرامون مدیریت چرخه قرارداد جدید هوشمند غیرمتمرکز و سایر پیشرفت های نوین می افزاید. علاوه براین، پلتفرم مذکور این امکان را برای کاربر فراهم می کند که نسخه مناسب فابریک را برای اجرا انتخاب کند و از نسخه ای به نسخه دیگر انتقال یابد. در این راستا باید بدانید که در نسخه ۱.۰ هایپرلجر فابریک، مدیریت قرارداد هوشمند تا حدود زیادی متمرکز است، قابلیت پیشنهاد پارامترهای جدید برای یک نهاد محفوظ است، در حالیکه همه طرف های دیگر با انتخاب باینری مواجه هستند، بطوریکه که یا آنها را به صورت کاملاً می پذیرد یا آنها را بصورت کامل رد می‌کند.

از آنجاییکه IBM پلتفرم بلاک چینی خود را در ماه می ۲۰۱۷ راه اندازی کرده، مشتریان و به طور کل مشاغلی مثل پلتفرم دیجیتالی we.trade می توانند مشخصات دفتر کل توزیع شده را مطابق نیازهای فردی خود انتخاب کنند.

 

بیشتر بخوانید:

بلاک چین و اینترنت اشیا

بلاک چین در صنعت مخابرات (بخش دوم)

بلاکچین بستری امن برای انتخابات (بخش اول)

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش دوم)

فناوری بلاک چین چگونه کار می کند؟ (هر آنچه که باید بدانید)

 IBM از فناوری بلاک‌چین برای مبارزه با سارقین پهبادها استفاده می‌کند!


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال-ارز دیجیتال، بورس، فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین