آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

موسسه خیریه هیوبی قصد دارد توکن‌های بومی خود را به ارزش ۵۰ هزار دلار در اندونزی توزیع کند

موسسه خیریه هیوبی قصد دارد توکن‌های بومی خود را به ارزش ۵۰ هزار دلار در اندونزی توزیع کند

 

صندوق خیریه هیوبی از راهکاری برای توزیع کمک های مالی جهت مبارزه با ویروس کووید ۱۹ در سطح کشور اندونزی خبر داد.

خیریه هیوبی این کمک‌های مالی را با مشارکت انجمن همکاری های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اندونزی، چین ( ICAESCC) توزیع خواهد کرد تا با اهداء تجهیزات پزشکی به سازمانهای بهداشتی و درمانی کمک کند. این خیریه با هدف ارائه کمکهای فوری معادل ۵۰ هزار دلار توکن هیوبی جهت خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان‌ها به ICAESCC اهدا خواهد کرد.

سان، نایب‌رئیس بخش تجارت جهانی گروه هیوبی در این زمینه اظهار داشت که همه گیری ویروس کرونا بر همه افراد در هر گوشه دنیا، صرفنظر از نوع ملیت و موقعیت صنعتی، اجتماعی و فرهنگی تاثیر منفی خود را گذاشته است.

اندونزی در تاریخ ۳۱ مارس مرزهایش را به روی افراد خارجی بست، زیرا در مطالعه صورت گرفته از سوی دانشگاه اندونزی هشدار داده شده بود در صورتی که کشور اقدامی در این راه انجام ندهد تا پایان ماه آوریل شاهد مرگ ۲۴۰ هزار نفر از مردم خود خواهد بود. این مطالعه برآورد کرده بود که بسته به نوع اقدامات پیشگیری کننده دولت، تعداد مرگ و میرها را می توان بین ۱۲,۰۰۰ تا ۴۸,۰۰۰ نفر کاهش داد.

سان افزود:

«ما برای حفظ سلامتی کادر درمان و بهداشت فعال در خط مقدم مبارزه با کرونا و همچنین حفظ جان میلیون ها نفر در معرض خطر به تلاش ها و اقدامات هماهنگ تری نیاز داریم، از اینرو از جوامع بزرگتر بلاک چین و کریپتو دعوت می کنیم در این راه به ما بپیوندند.

شرکت تابعه هیوبی در اندونزی همچنین یک پرتال آنلاین جهت ارائه کمک های مالی در قالب فیات و کریپتو برای ICAESCC توسعه داده است. هیوبی اندونزی مصمم است برای اداره و ارتقاء پلتفرم و همینطور توزیع تجهیزات پزشکی با ICAESCC همکاری کند. قابل ذکر است که این پرتال در کشورهای انگلیس، چین و اندونزی موجود است.

بهتر است بدانید که اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت جهان و دارای بزرگترین اقتصاد در منطقه جنوب شرقی آسیا است. هیوبی اندونزی هم یکی از سه شرکت تابعه ملی است که همراستا با صرافی های کره جنوبی و روسیه از سوی هیوبی گلوبال اداره می شود. خیریه هیوبی اگرچه در مقایسه با کره و روسیه حجم مبادلات کمتری را تولید می کند، اما این ابتکار اهمیت بازار اندونزی را در بورس هیوبی پررنگ تر و مهم تر از همیشه جلوه می دهد.

 

بیشتر بخوانید:

اقدام ویژه صرافی‌های هیوبی و OKEx برای جبران خسارت‌های وارد شده به معامله گران

قرنطینه ناشی از ویروس کرونا و افزایش حجم معاملات در آسیا!

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟

بحران کرونا ویروس به تقویت بیت کوین کمک خواهد کرد!

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.