آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

نحوه تغییر شکل صنعت رمزنگاری با بحران کووید - ۱۹

 

کوین تلگراف در آخرین مستند خود از تمام رهبران صنعت رمزنگاری سراسر جهان درخواست کرده که یافته های خود در زمینه تأثیر همه گیری کووید _۱۹ بر مشاغل خود را بازگو کنند.


درحالیکه بخش های بزرگی از اقتصاد جهان در اثر این همه گیری آسیب دیده اند، اما بنظر می رسد صنعت کریپتو برای مواجه شدن با این بحران از آمادگی لازم برخوردار بود.

شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال به لطف یک روش کاملاً دیجیتال و غیر متمرکز انجام کار سریعاً با این تغییرات سازگار شده اند و بدون آنکه بهره‌وری خود را از دست دهند به کار ریموت و از راه دور روی آورده اند. تنها استثناء در این بین تجارت رویدادهای کریپتو می باشد؛ رویدادهای مهمی که برای نیمه اول سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بودند، یا لغو شده‌اند و یا به تعویق افتاده اند.

از یک طرف، سقوط بازار ناشی از کووید -۱۹ تاثیر بسیار سنگینی بر بسیاری از مشاغلی از کریپتو داشته که بر قیمت ارزهای دیجیتال متکی هستند، از طرف دیگر صرافی های کریپتو از افزایش نوسانات و حجم معاملات سود هنگفتی برده اند.

از همه مهمتر اما تاثیر غیر قابل انکاری است که بحران کووید-۱۹ و آشفتگی‌های بازار بر بیت کوین گذاشته و همبستگی کوتاه مدت این ارز دیجیتال با دیگر دارایی های سنتی بیشتر از همیشه آشکار شده است. با اینحال سیاست های تورم زای اتخاذ شده از سوی بانک‌های مرکزی برای حفظ اقتصاد می تواند فرصت خوبی را برای ارزهای دیجیتال فراهم نماید تا خودی نشان بدهند.

حال از آنجایی که ما سریعا به سمت رکود جهانی پیش می‌رویم، بیت کوین می تواند نظر آن دسته از سرمایه گذارانی را به خود جلب کند که به دنبال دارایی های ضد تورم هستند تا از این طریق ارزش پول خود را حفظ کنند.

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین