آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

 

شیوع ویروس کرونا در چین فشار زیادی را بر عملکرد ماینینگ شبکه بیت کوین اعمال کرده است؛ درست در زمانیکه ۶۵ درصد قدرت محاسباتی این شبکه در اختیار این کشور است.

بر اساس ادعای مدیر کل بخش بلاک چین شرکت Cannan Creative کوین شائو، درحالیکه تولیدکنندگان چینی ماینر با افزایش تقاضا در خصوص تجهیزات جدید مواجه شده اند، اینطور تخمین زده شده که چنانچه در آینده نزدیک این مشکل رفع نشود، این بیماری می تواند از سرعت رشد ماینینگ بیت کوین بکاهد.

شائو به کوین دسک گفت که اگرچه ماینر ها می توانند قدرت محاسباتی سطح فعلی را حفظ کنند، اما باز هم با کمبود تجهیزات جدید مواجه هستند. در حال حاضر همه شرکت‌های تولید سازنده چینی مثل بیت مین (Bitmain)، کنون (Cannan)، میکروبیتی (MicroBT) و اینوسیلیکون (Innosilicon) با تأخیر در تولید و ارسال تجهیزات استخراج مواجه شده اند. مشتریان برای گسترش تاسیسات استخراج خود خواهان مدل های جدید و بروز هستند، ضمن اینکه با پیشبینی هاوینگ بیت کوین در ماه می ۲۰۲۰ قصد تعویض دستگاه های قدیمی را دارند.

ابی یانگ (Any Yang) سرپرست اجرایی شرکت پاندا ماینر در گفتگو با کوین دسک گفت: «یکی از کسب و کارهایی که بیشترین تاثیر را از این بیماری میگیرد، خط تولید ماشین های استخراج شرکت ماست.» این شرکت تولید کننده دستگاه های استخراج در سال ۲۰۱۳ و در شنژن تاسیس شد و در حال حاضر به نه فارم، خدمات تامین قدرت پردازش ارائه می دهد.

 

بیشتر بخوانید:

هش ریت (Hash Rate) به زبان ساده

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش دوم)

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش اول)

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیتکوین تا سال 2020

انفجار قیمت بیت کوین دوباره آغاز می شود؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین