آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

سقوط قیمت بیت کوین در پی نقد کردن بیت کوین توسط کلاهبرداران

سقوط قیمت بیت کوین

 

در حال حاضر حجم معاملات در بازار ارزهای دیجیتال بسیار کاهش پیدا کرده و قیمت آن‌ها با نوسانات بسیار زیادی همراه شده است. با این وجود، سقوط قیمت بیت کوین این بار در پی نقد کردن بیت کوین توسط کلاهبرداران اتفاق افتاده است!

بررسی‌های کارشناسان دیجیتال نشان می‌دهد که قیمت حبابی بیت کوین که با کوچکترین تحرکاتی بالا و پایین می‌رود، این بار پس از نقد شدن 185 میلیون دلار بیت کوین توسط کلاهبرداران پلاس توکن (PlusToken) در فرابورس (OTC) و در پی آن با به راه افتادن دومینوی فروش توسط‌ سایرین، قیمت بیت کوین را به زیر 7000 دلار کشانده است.

 این شرکت از سال 2018 با وعده‌ی سود بیشتر به ازای سرمایه گذاری بیشتر توانست بیش از 10 میلیون کاربر را جذب استفاده از والت خود نماید. طبق آمار، این تیم احتمالا بالای 170 هزار بیتکوین و 800 هزار اتریوم و 30 میلیون EOS و تعدادی زیادی سکه ی دیگر را کلاه برداری کرده است و میزان کلاه برداری بیش از 3 میلیارد دلار است.

گفتنی است گردانندگان PlusToken پس از دریافت 2 میلیارد دلار از سرمایه گذاران با اجرای Exit Scam آنان را سرکیسه کرده و ناپدید شدند؛ از دیگر سو نیز طی چند روز گذشته عنوان شده است که چندین تن از گردانندگان PlusToken توسط پلیس چین دستگیر شده اند.

 

بیشتر بخوانید:

نهنگ‌های بیت کوین در حال اتحاد

گزارش‌گری مالی بیت‌کوین

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

دلار یا بیت کوین؟ در کدام سرمایه گذاری کنیم؟

دریافت بیت کوین رایگان! دروغ یا واقعیت؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین