آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ارتباط میان جستجوی گوگل در مورد عبارت هاوینگ بیت کوین و رشد قیمتی آن

ارتباط میان جستجوی گوگل در مورد عبارت هاوینگ بیت کوین و رشد قیمتی آن

 

داده های گوگل ترندز حاکی از آنست که جستجوی عبارت "هاوینگ بیت کوین" افزایش یافته است. در این بین برخی از معامله گران معتقدند که بیت کوین پس از هاوینگ به تیتر اصلی رسانه ها تبدیل خواهد شد و برخی نیز هنوز نسبت به تاثیرات این رویداد بر بازار بیت کوین خیلی مطمئن نیستند.

به رحال همانطور که همه ما می‌دانیم، این ارز دیجیتال برتر از ابتدای سال جدید میلادی رشد ۵۰ درصدی را تجربه کرده است. از طرفی در دو هاوینگ قبلی، بیت کوین حداقل ۲,۹۰۲ درصد اوج گرفت و احتمال اینکه کاهش پاداش استخراج به نصف بر روی گرایش قیمت آن به سمت سیر نزولی تاثیر بگذارد، بعید بنظر می رسد. پومپلیانو از تحلیلگران برجسته بیت‌کوین در توییتر خود اینطور عنوان کرد که هاوینگ بیت کوین هنوز تأثیری بر قیمت آن نگذاشته است.

با همه این تفاسیر، داده‌های گوگل ترندز نشان دهنده این است که علاقه و توجه مردم به بیت کوین در حال افزایش گسترده ای است. همبستگی بین دو فاکتور توجه سرمایه گذاران و رفتار قیمتی بیت کوین پیش از این هم بارها و بارها گزارش شده است. ضمن اینکه بررسی ها حاکی از آنست که داده‌های گوگل ترندز را می‌توان به عنوان یک شاخص قوی از عملکرد بیت کوین در نظر گرفت. به عبارت دیگر سرچ عبارت "هاوینگ بیت‌کوین" نشان دهنده رشد آگاهی مردم در خصوص این مسئله نیز می باشد.

 

بیشتر بخوانید:

صرافی بایننس اولین بورس اوراق بهادار غیرمتمرکز را راه‌ اندازی می‌کند

گوگل نسل جدیدی از راهکارهای امنیت دیجیتال فوق پیشرفته را ارائه می‌کند

امکان معامله تتر با پشتوانه طلا در صرافی بیتفینکس

فروش و نگهداری بیت کوین در آلمان قانونی می‌شود!

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین